| Nazwa przedmiotu | Wbudowana skrzynka gniazdowa do komputerów stacjonarnych |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda zasilania + 2 USBA 1 USBC ładowanie 20W RJ45 SIEĆ + HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa przedmiotu | Wbudowane centrum zasilania w biurku |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda Schuko + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI +USB data +VGA+Audio |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa przedmiotu | Wbudowany multimedialny moduł zasilający |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda typu G 13A + 20W USB A/C do ładowania +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa przedmiotu | Wielofunkcyjny pulpit do zarządzania kablami Bo |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 uniwersalne gniazda modułu zasilania +20W USBA/C 2 gniazda CAT6 HRJ45 + 1 gniazdo HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |