| Nazwa produktu | przelotka zasilania biurka |
|---|---|
| Orzecznictwo | UL |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Wpuszczany port USB C PD 30 W |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE ROHS |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Gniazdo zasilania biurka |
|---|---|
| Konfiguracja | 2 gniazdka amerykańskie + ładowanie USB 20W/30W |
| Orzecznictwo | UL CUL ETL |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Gniazdo USB-C do komputerów stacjonarnych |
|---|---|
| Orzecznictwo | UKCA |
| Tworzywo | cały materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Pojedyncza, okrągła przelotka zasilająca na biurko |
|---|---|
| Konfiguracja | Jedno amerykańskie gniazdko elektryczne |
| Tworzywo | Plastik ABS |
| Rozmiar produktu | ∅50* 40(wysokość)mm |
| rozmiar otworu | ∅45mm |
| Nazwa produktu | Gniazdko elektryczne podtynkowe w pokoju hotelowym |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazda zasilania + ładowanie USB QC3.0 o mocy 20 W |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| Orzecznictwo | UL CUL |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Hub zasilania mebli |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE ROHS |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Pozycja produktu | Gniazdko elektryczne do wbudowania w pokoju hotelowym GS801 |
|---|---|
| Konfiguracja | 2 gniazdka amerykańskie + ładowanie USB QC3.0 o mocy 20 W |
| Przybory | górna płyta ze stopu + plastikowa podstawa dolna |
| Orzecznictwo | UL CUL |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Wpuszczany port USB C PD 30 W |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE ROHS |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Wpuszczany port USB C PD 30 W |
|---|---|
| Orzecznictwo | UKCA |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |