| Nazwa produktu | ładowarka USB do sofy 20W |
|---|---|
| Wyjście USB | Opcjonalnie 20 W/65 W |
| Tworzywo | Dom ze stopu |
| Wymiary | ∅38 mm x 46 mm |
| rozmiar otworu | ∅31mm |
| Nazwa produktu | Przepust zasilający stołowy z pokrywką |
|---|---|
| Konfiguracja | 2 gniazdka amerykańskie + ładowanie usb c 20W |
| Kształt | Okrągły |
| Tworzywo | plastikowy |
| Kolor | Czarny/biały |
| Nazwa produktu | Biurkowa stacja ładująca USB |
|---|---|
| Konfiguracja | Ładowanie USBA 18 W i 20 W USBC + lampka kontrolna |
| Tworzywo | Plastik ABS |
| Rozmiar produktu | ∅50* 40(wysokość)mm |
| rozmiar otworu | ∅45mm |
| Nazwa produktu | Biurowa stacja ładowania |
|---|---|
| Funkcje | 1 uniwersalne gniazdko elektryczne 20 W QC3.0 Ładowarka USB LAN RJ45 Dane wszystko w jednym |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| Orzecznictwo | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| rozmiar otworu | Średnica 90 mm |
| Nazwa produktu | Gniazdo zasilania z przelotką na biurku |
|---|---|
| Funkcje | 1 ładowarka USB Universal+ 20 W QC3.0 |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| Orzecznictwo | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana ładowarka USB Owalna konstrukcja |
|---|---|
| Funkcje | 2USBA 1USBC 20W |
| Tworzywo | Plastikowe mięśnie brzucha |
| Wymiary | 110 (długość) * 39 (szerokość) x 36 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 81*30mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana ładowarka biurkowa |
|---|---|
| Funkcje | 1 ładowarka USB Universal+ 20 W QC3.0 |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| Orzecznictwo | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa podkładka ładująca Qi |
|---|---|
| Orzecznictwo | UKCA |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Wpuszczana listwa zasilająca z ładowaniem bezprzewodowym 15 W |
|---|---|
| Orzecznictwo | SAA |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Wbudowana bezprzewodowa ładowarka 15 W |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE ROHS |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |