| نام محصول | شارژر یو اس بی مبل 20 واتی |
|---|---|
| خروجی USB | 20W/65W اختیاری |
| مواد | خانه آلیاژی |
| ابعاد | ∅38mm x 46mm |
| اندازه سوراخ | ∅31 میلی متر |
| نام محصول | رومیزی برقی با درب |
|---|---|
| پیکربندی | 2 پریز آمریکایی + شارژ 20 واتی usba usb c |
| شکل | گرد |
| مواد | پلاستیک |
| رنگ | سیاه/سفید |
| نام محصول | ایستگاه شارژ USB رومیزی |
|---|---|
| پیکربندی | USBA 18W & 20W شارژ USBC + چراغ نشانگر |
| مواد | پلاستیک ABS |
| اندازه محصول | ∅50 * 40 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | ∅45 میلی متر |
| نام محصول | ایستگاه شارژ اداری |
|---|---|
| توابع | 1 پریز برق جهانی 20 وات QC3.0 شارژر USB LAN RJ45 داده همه در یک |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| اندازه سوراخ | قطر 90 میلی متر |
| نام محصول | پریز برق گرومت میز |
|---|---|
| توابع | 1 شارژ USB Universal+ 20W QC3.0 |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | شارژر USB توکار طراحی بیضی شکل |
|---|---|
| توابع | 2USBA 1USBC 20W |
| مواد | شکم پلاستیکی |
| ابعاد | 110 (طول) * 39 (عرض) x 36 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 81 * 30 میلی متر |
| نام محصول | شارژر رومیزی تعبیه شده |
|---|---|
| توابع | 1 شارژ USB Universal+ 20W QC3.0 |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | پد شارژ بی سیم Qi |
|---|---|
| گواهی | UKCA |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | نوار برق توکار با شارژ بی سیم 15 وات |
|---|---|
| گواهی | SAA |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | شارژر بی سیم 15 واتی توکار |
|---|---|
| گواهی | CE ROHS |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |