| نام محصول | خروجی میز نصب فلاش نوار برق توکار |
|---|---|
| توابع | 3 پریز آمریکایی، دوشاخه مادگی 1.8 متر و دوشاخه نری |
| مواد محصول | روکش آلیاژی + کف پلاستیکی |
| اندازه محصول | 180 میلی متر (طول) * 80 میلی متر (عرض) * 60 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 162*52 میلی متر |
| نام محصول | سوکت میز نصب شده در زیر |
|---|---|
| توابع | 3 پریز برق + شارژ USB 20 واتی + سیم برق |
| مواد محصول | پلاستیک آلیاژی + ABS |
| اندازه محصول | 222 (طول) * 25 * (عرض) * 54 (ارتفاع) میلی متر |
| برنامه | خانه / دفتر / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام محصول | سوکت میز نصب شده در زیر |
|---|---|
| توابع | پذیرش سفارشی، 2 سوکت schuko EU+ پورت شارژ 20 واتی USBA+C |
| مواد محصول | خانه پوسته آلیاژی |
| اندازه محصول | 222mm (L) * 60mm (W) * 40mm (H) |
| برنامه | خانه / دفتر / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام محصول | پورت USB C PD 30W توکار |
|---|---|
| گواهی | CE ROHS |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | خروجی میز اداری مدرن نوع G خروجی انگلستان |
|---|---|
| توابع | شارژر QI 15 واتی + 2 پریز برق + 10 وات شارژ USB + 2 شبکه CAT6 |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 350x100*65mm |
| اندازه سوراخ | 70*333 میلی متر |
| نام محصول | خروجی میز اداری مدرن نوع G خروجی انگلستان |
|---|---|
| توابع | شارژر QI 15 واتی + 2 پریز برق بریتانیا + شارژ 20 واتی USB + 1 شبکه CAT6 + 1 HDMI |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 420x100*65mm |
| اندازه سوراخ | 404 * 70 میلی متر |
| نام محصول | پریز برق گرومت میز |
|---|---|
| توابع | 1 شارژ USB Universal+ 20W QC3.0 |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | نوار برق گیره میز |
|---|---|
| توابع | 3 پریز برق فرانسوی + شارژ 20 واتی USBA + C + 1 کلید برق |
| مواد محصول | مواد آلیاژی + مواد پلاستیکی |
| اندازه محصول | 269 (طول) * 80 (عرض) * 160 (ارتفاع) |
| حداکثر ضخامت میز | 40 میلی متر |
| نام محصول | شارژر رومیزی تعبیه شده |
|---|---|
| توابع | 1 شارژ USB Universal+ 20W QC3.0 |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | واحد برق لبه میز آلومینیومی براق |
|---|---|
| توابع | 2 پریز برق آمریکایی + 2USBA+1USBC 20W شارژ |
| مواد محصول | ماده آلیاژ |
| حداکثر ضخامت میز | 45 میلی متر |
| برنامه | هر گونه میز / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |