| نام محصول | شارژر بی سیم 15 واتی توکار |
|---|---|
| گواهی | CE ROHS |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام مورد | مرکز برق تعبیه شده میز اداری |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 خروجی شوکو + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI +داده USB +VGA+ صدا |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | جعبه پریز برق میز اداری مخفی |
|---|---|
| توابع | 2 خروجی نوع G انگلستان + 20 وات USB A+C |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 300 در 100 میلی متر |
| اندازه سوراخ | 283x68mm |
| پیکربندی | 1 پریز برق فرانسوی + شارژ USBA+C 20W QC3.0 |
|---|---|
| نام محصول | پریز برق میز اتاق هیئت |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| مواد | مواد کامل Abs |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | جعبه سوکت کشویی رومیزی |
|---|---|
| توابع | شارژر QI 15 واتی + 2 پریز برق + شارژ 10 واتی USB |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 350x100*65mm |
| اندازه سوراخ | 70*333 میلی متر |
| نام محصول | واحد توزیع برق PDU |
|---|---|
| توابع | 1 سوئیچ برق + 3 پریز بریتانیا + 2 شارژ USB + 1 شبکه RJ45 |
| مواد محصول | خانه پوسته آلیاژی |
| اندازه محصول | 300mm (L) * 65mm (W) * 60mm (H) |
| برنامه | خانه / دفتر / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام محصول | واحد توزیع برق PDU |
|---|---|
| توابع | 3 پریز برق + 1 USB + C شارژ 20 واتی + 2 شبکه RJ45 + پورت HDMI + VGA + صدا |
| مواد محصول | خانه پوسته آلیاژی |
| اندازه محصول | 375mm (L) * 65mm (W) * 60mm (H) |
| برنامه | خانه / دفتر / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام محصول | پریز برق میز اداری |
|---|---|
| پیکربندی | 2 پریز آمریکایی + شارژ USB 20W/30W |
| گواهی | UL CUL ETL |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | پریز برق رومیزی Schuko آلمان |
|---|---|
| ویژگی ها | 1 schulo + 20W QC3.0 شارژ USB |
| مواد | سطح آلیاژی + پایه پایین پلاستیکی |
| گواهی | CE/ROHS |
| اندازه محصول | ∅100mm*70mm (ارتفاع) |
| نام محصول | جعبه پریز برق روی میز جمع و جور |
|---|---|
| ویژگی اصلی | 2 پریز + کلید/خاموش برق + شارژ PD 20 وات 3 پورت |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 118 (عرض) * 68 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |