| Productnaam | Inbouw draadloze oplader van 15 W |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Artikelnaam | Ingebouwd Power Center in een bureau |
|---|---|
| De meeste functies | 2 schuko-uitgangen + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI +USB-gegevens +VGA+ Audio |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Verborgen bureau-stopcontactdoos |
|---|---|
| Functies | 2 type G Britse stopcontacten + 20W USB A+C |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 300 x 100 mm |
| gat grootte | 283x 68 mm |
| Configuratie | 1 Frans stopcontact + USBA+C 20W QC3.0 Charge |
|---|---|
| Productnaam | Stopcontacten voor vergadertafels |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Materiaal | geheel Abs-materiaal |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Tafelschuifafdekking stopcontactdoos |
|---|---|
| Functies | 15W QI-oplader+ 2 stopcontacten+ 10W USB-oplading |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 350x100*65mm |
| gat grootte | 333*70mm |
| Productnaam | PDU-krachtverdelingsunit |
|---|---|
| Functies | 1 aan/uit-schakelaar+ 3 Britse stopcontacten+ 2USBA-oplading + 1 RJ45-netwerk |
| Productmateriaal | Legering schaalhuis |
| Productgrootte | 300 mm (L) * 65 mm (B) * 60 mm (H) |
| Sollicitatie | thuis/kantoor/sta-bureau/liftbureau/elektrisch bureau |
| Productnaam | PDU-krachtverdelingsunit |
|---|---|
| Functies | 3 stopcontacten+ 1USBA+C 20W opladen +2 RJ45-netwerk+ HDMI+ VGA-poort+ Audio |
| Productmateriaal | Legering schaalhuis |
| Productgrootte | 375 mm (L) * 65 mm (B) * 60 mm (H) |
| Sollicitatie | thuis/kantoor/sta-bureau/liftbureau/elektrisch bureau |
| Productnaam | Bureau stopcontact |
|---|---|
| Configuratie | 2 Amerikaanse stopcontacten+ 20W/30W USB-opladen |
| Certificering | UL CUL ETL |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Duits Schuko-bureaustopcontact |
|---|---|
| Functies | 1 schulo+ 20W QC3.0 USB-oplader |
| Materiaal | legering oppervlak + kunststof bodembasis |
| Certificering | CE/ROHS |
| Productgrootte | ∅100 mm * 70 mm (hoogte) |
| Productnaam | Compacte, op een bureau gemonteerde stopcontactdoos |
|---|---|
| Belangrijkste kenmerk | 2 stopcontacten + aan/uitschakelaar + 20 W PD-oplader 3 poorten |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |