| Product Name | Recessed 15W Wireless Charger |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Item Name | Office Desk Embedded Power Center |
|---|---|
| Most Feature | 2 Schuko Outlets + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI +USB Data +VGA+ Audio |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Hidden Office Desk Power Outlet Box |
|---|---|
| Functions | 2 Type G UK Outlets + 20W USB A+C |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 300 X 100mm |
| Hole Size | 283x 68mm |
| Configuration | 1 French Power Outlet + USBA+C 20W QC3.0 Charge |
|---|---|
| Product Name | Boardroom Table Power Outlets |
| Certification | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Material | Whole Abs Material |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Table Slide Cover Socket Box |
|---|---|
| Functions | 15W QI Charger+ 2 Power Outelts+ 10W USB Charge |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 350x100*65mm |
| Hole Size | 333*70mm |
| Product Name | PDU Power Distribution Unit |
|---|---|
| Functions | 1 Power Switch+ 3 UK Outlets+ 2USBA Charge + 1 RJ45 Network |
| Product Material | Alloy Shell House |
| Product Size | 300mm (L) * 65mm (W) * 60mm (H) |
| Application | Home/office/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Product Name | PDU Power Distribution Unit |
|---|---|
| Functions | 3 Power Outlets+ 1USBA+C 20W Charge +2 RJ45 Network+ HDMI+ VGA Port+ Audio |
| Product Material | Alloy Shell House |
| Product Size | 375mm (L) * 65mm (W) * 60mm (H) |
| Application | Home/office/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Product Name | Office Desk Power Outlet |
|---|---|
| Configuration | 2 American Outlets+ 20W/30W USB Charging |
| Certification | UL CUL ETL |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Features | 1 Schulo+ 20W QC3.0 USB Charge |
|---|---|
| Product Name | German Schuko Desk Power Outlet |
| Material | Alloy Surface+ Plastic Bottom Base |
| Certification | CE/ROHS |
| Product Size | ∅100mm*70mm(height) |
| Product Name | Compact Desk Mount Power Outlet Box |
|---|---|
| Main Feature | 2 Outlets+ Power Switch/off + 20W PD Charge 3 Ports |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |