| Configuration | 1 French Power Outlet + USBA+C 20W QC3.0 Charge |
|---|---|
| Product Name | Boardroom Table Power Outlets |
| Certification | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Material | Whole Abs Material |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Office Desk UK Power Outlet |
|---|---|
| Certification | UKCA |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Furniture Power Center |
|---|---|
| Functions | Accept Customize, 2 Schuko EU Socket+ Universal Power Socket |
| Product Material | Alloy Shell House |
| Product Size | 222mm (L) * 60mm (W) * 40mm (H) |
| Application | Home/office/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Product Name | Office Desk UK Power Outlet |
|---|---|
| Certification | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Single One Round Power Outlet Desk Power Grommet |
|---|---|
| Configuration | One American Power Outlet |
| Material | ABS Plastic |
| Product Size | ∅50* 40(height)mm |
| Hole Size | ∅45mm |
| Item Name | Desktop Embedded Socket Box |
|---|---|
| Most Feature | 2 Power Outlets + 2 USBA 1 USBC Charge 20W RJ45 NETWORK + HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Item Name | Desktop Pop-up Power Socket Box |
|---|---|
| Most Feature | 2 American Outlets + 2 USBA 1 USBC Charge 20W RJ45 NETWORK + HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Aluminum Office Table Power Socket |
|---|---|
| Functions | 3 Schuko Power Outlets+ 2USBA+1USBC 20W Charge |
| Product Material | Alloy Material + Plastic Material |
| Max Desk Thickness | 45mm |
| Application | Any Desks/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Product Name | Under Mounted Desk Socket |
|---|---|
| Functions | Accept Customize, Universal Power+ Schuko Power+ RJ45 Network |
| Product Material | Alloy Shell House |
| Product Size | 222mm (L) * 60mm (W) * 40mm (H) |
| Application | Home/office/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Product Name | Recessed PD 30W USB C Port |
|---|---|
| Certification | UKCA |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |