| Product Name | Hidden Conference Table Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 American Outlets, 20W USBA+C Charge, Accepts Customized Configuration |
| Product Material | Alloy Faceplate +plastic Bottom |
| Product Size | 212mm (Length) × 60mm (Width) × 50mm (Height) |
| Hole Size | 178 × 54mm |
| Product Name | Recessed Electrical Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 American Outlets, 20W USBA+C Ouput Charge ,accepts Customized Configuration |
| Product Material | Alloy Faceplate +plastic Bottom |
| Product Size | 212mm (Length) × 60mm (Width) × 50mm (Height) |
| Hole Size | 178*54mm |
| Product Name | Recessed Electrical Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 American Outlets, 65W PD Fast USB Charge ,accepts Customized Configuration |
| Product Material | Alloy Faceplate +plastic Bottom |
| Product Size | 238mm (Length) × 80mm (Width) × 60mm (Height) |
| Hole Size | 195× 72mm |
| Product Name | Qi Wireless Charging Pad |
|---|---|
| Certification | UKCA |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Qi Wireless Charging Pad |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Item Name | Pop Up Power Strip Desktop Pop-Up Socket |
|---|---|
| Most Feature | 4 Universal Power Module Sockets +1 CAT6 RJ45 |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Durable Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Main Feature | 2 Outlets+ 3 USB PORTS 20W PD Charge |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Item Name | Embedded Multimedia Power Box |
|---|---|
| Most Feature | 2 Type G Sockets 13A + 20W USB A/C Charge +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Multifunctional Desktop Connection Box |
|---|---|
| Functions | 2 Universal Power Outlets, 20W USB, LAN*2 |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 280 X 100mm |
| Hole Size | 262x 68mm |
| Product Name | Recessed Power Strip With Wireless Charge 15W |
|---|---|
| Certification | SAA |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |