| Productnaam | Verborgen stopcontact voor vergadertafel |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten, 20 W USBA+C opladen, accepteert aangepaste configuratie |
| Productmateriaal | Legering frontplaat + plastic bodem |
| Productgrootte | 212 mm (lengte) × 60 mm (breedte) × 50 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 178 × 54 mm |
| Productnaam | Verzonken stopcontact |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten, 20 W USBA+C-uitgang, accepteert aangepaste configuratie |
| Productmateriaal | Legering frontplaat + plastic bodem |
| Productgrootte | 212 mm (lengte) × 60 mm (breedte) × 50 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 178*54mm |
| Productnaam | Verzonken stopcontact |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten, 65 W PD snel opladen via USB, accepteert aangepaste configuratie |
| Productmateriaal | Legering frontplaat + plastic bodem |
| Productgrootte | 238 mm (lengte) × 80 mm (breedte) × 60 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 195× 72 mm |
| Productnaam | Qi draadloos oplaadpad |
|---|---|
| Certificering | UKCA |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Qi draadloos oplaadpad |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Artikelnaam | Pop-up stekkerdoos Desktop pop-up stopcontact |
|---|---|
| De meeste functies | 4 universele voedingsmodule-aansluitingen +1 CAT6 RJ45 |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Duurzame pop-up stopcontactdoos |
|---|---|
| Belangrijkste kenmerk | 2 stopcontacten + 3 USB-POORTS 20 W PD-lading |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Artikelnaam | Ingebouwde multimedia-powerbox |
|---|---|
| De meeste functies | 2 Type G-aansluitingen 13A + 20W USB A/C opladen +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Multifunctionele desktop-aansluitdoos |
|---|---|
| Functies | 2 universele stopcontacten, 20 W USB, LAN*2 |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 280 x 100 mm |
| gat grootte | 262x68mm |
| Productnaam | Inbouwstekkerdoos met draadloos opladen 15W |
|---|---|
| Certificering | SAA |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |