| Όνομα προϊόντος | Κρυφό τραπέζι συνεδριάσεων Πρίζα ρεύματος |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες, φόρτιση 20W USBA+C, δέχεται προσαρμοσμένη διαμόρφωση |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα + πλαστικός πάτος |
| Μέγεθος προϊόντος | 212 mm (Μήκος) × 60 mm (Πλάτος) × 50 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 178 × 54 mm |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτή ηλεκτρική πρίζα |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες, φόρτιση εξόδου USBA+C 20W, δέχεται προσαρμοσμένη διαμόρφωση |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα + πλαστικός πάτος |
| Μέγεθος προϊόντος | 212 mm (Μήκος) × 60 mm (Πλάτος) × 50 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 178*54 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτή ηλεκτρική πρίζα |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες, 65W PD γρήγορη φόρτιση USB, δέχεται προσαρμοσμένη διαμόρφωση |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα + πλαστικός πάτος |
| Μέγεθος προϊόντος | 238 mm (Μήκος) × 80 mm (Πλάτος) × 60 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 195×72 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | ασύρματη πλακέτα φόρτισης qi |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UKCA |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | ασύρματη πλακέτα φόρτισης qi |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα αντικειμένου | Pop-up Power Strip Desktop Pop-Up Socket |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 4 υποδοχές γενικής μονάδας ισχύος +1 CAT6 RJ45 |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ανθεκτικό Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | 2 έξοδοι + 3 ΘΥΡΕΣ USB Φόρτιση PD 20W |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Ενσωματωμένο Multimedia Power Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες τύπου G 13A + 20W USB A/C φόρτιση +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Πολυλειτουργικό κουτί σύνδεσης επιτραπέζιου υπολογιστή |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 πρίζες γενικής χρήσης, 20W USB, LAN*2 |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 280 x 100 mm |
| Μέγεθος τρύπας | 262x68mm |
| Όνομα προϊόντος | Πολύπριζο χωνευτό με ασύρματη φόρτιση 15W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SAA |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |