| Όνομα αντικειμένου | Πολυλειτουργικό Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες+ RJ45 NETWORK + HDMI+VGA+δεδομένα USB+ 3.5 Υποδοχή ήχου |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Power Solution Αίθουσας Συνεδριάσεων |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 πρίζες τύπου G ΗΒ + 20W USB A+C+ 1HDMI |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 330 × 100 χιλιοστά |
| Μέγεθος τρύπας | 312 x 68 mm |
| Όνομα προϊόντος | Σύγχρονη πρίζα επιτραπέζιου γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 πρίζες Schuko+20W USB AC |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 280 x 100 mm |
| Μέγεθος τρύπας | 262x68mm |
| Όνομα προϊόντος | Υποδοχή επιφάνειας εργασίας USB-C |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UKCA |
| Υλικό | ολόκληρο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα κομοδίνου |
|---|---|
| Διαμόρφωση | 1 πρίζα schuko + USBA+C 20W QC3.0 Φόρτιση |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Υλικό | ολόκληρο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Επιτραπέζιο κρυφό κέντρο ισχύος |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες + 20W USB AC |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 240 x 100 mm |
| Μέγεθος τρύπας | 222x68mm |
| Όνομα αντικειμένου | UKCA Standard Embedded Desktop Socket TYPE G |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες τύπου G+ 20W φόρτιση usb+ 2 CAT6 RJ45 +1 HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | UL χωνευτό πολύπριζο |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες + 20W USB QC3.0 + διακόπτης φώτων |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα + πλαστικός πάτος |
| Μέγεθος προϊόντος | 212 mm (Μήκος) * 60 mm (Πλάτος) * 52 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 178*54 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Αναδυόμενος φορτιστής USB κρυφής υποδοχής |
|---|---|
| Λειτουργίες | Αναδυόμενο σχέδιο+ 1 πρίζα αμερικανικού ρεύματος+ φόρτιση usb 20W + ασύρματος φορτιστής 15W |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα + βάση ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*77(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 222*109 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Γαλλική εσοχή Pop Up ηλεκτρική πρίζα |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | Γαλλική πρίζα + Φόρτιση 20W + 1 HDMI + 1CAT6 |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |