| Item Name | Multi Function Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Most Feature | 2 Outlets+ RJ45 NETWORK + HDMI+VGA+USB Data+ 3.5Audio Jack |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Conference Room Power Solution |
|---|---|
| Functions | 3 Type G UK Outlets + 20W USB A+C+ 1HDMI |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 330 X 100mm |
| Hole Size | 312x 68mm |
| Product Name | Modern Office Desktop Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 Schuko Outlets+20W USB A-C |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 280 X 100mm |
| Hole Size | 262x 68mm |
| Product Name | USB-C Desktop Socket |
|---|---|
| Certification | UKCA |
| Material | Whole Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Bedside Table Plug Socket |
|---|---|
| Configuration | 1 Schuko Power Socket + USBA+C 20W QC3.0 Charge |
| Certification | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Material | Whole Abs Material |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Desktop Hidden Power Hub |
|---|---|
| Functions | 2 American Outlets+20W USB A-C |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 240 X 100mm |
| Hole Size | 222x 68mm |
| Item Name | UKCA Standard Embedded Desktop Socket TYPE G |
|---|---|
| Most Feature | 2 Type G Sockets+ 20W Usb Charge+ 2 CAT6 RJ45 +1 HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | UL Recessed Power Strip |
|---|---|
| Functions | 2 American Outlets+ 20W USB QC3.0 + Light Switch |
| Product Material | Alloy Faceplate +plastic Bottom |
| Product Size | 212mm(Length)*60mm(Width)*52mm(height) |
| Hole Size | 178*54mm |
| Product Name | Pop Up Hidden Socket Usb Charger |
|---|---|
| Functions | Pop Up Design+ 1 American Power Outlet+ 20W Usb Charge +15W Wireless Charger |
| Product Material | Alloy Faceplate+ ABS Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*77(height)mm |
| Hole Size | 222*109mm |
| Product Name | French Recessed Pop Up Electrical Socket |
|---|---|
| Main Feature | French Power Outlet+ 20W Charge + 1 HDMI + 1CAT6 |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |