| نام مورد | جعبه سوکت پاپ آپ چند منظوره |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 خروجی + RJ45 NETWORK + HDMI + VGA + دیتا USB + جک 3.5 صدا |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 118 (عرض) * 68 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | راه حل برق اتاق کنفرانس |
|---|---|
| توابع | 3 خروجی نوع G انگلستان + 20 وات USB A+C+ 1HDMI |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 330 در 100 میلی متر |
| اندازه سوراخ | 312x68mm |
| نام محصول | پریز برق رومیزی اداری مدرن |
|---|---|
| توابع | 2 پریز شوکو + 20 وات USB AC |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 280 × 100 میلی متر |
| اندازه سوراخ | 262x68mm |
| نام محصول | سوکت دسکتاپ USB-C |
|---|---|
| گواهی | UKCA |
| مواد | مواد کامل Abs |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | سوکت دوشاخه میز کنار تخت |
|---|---|
| پیکربندی | 1 سوکت برق شوکو + شارژ USBA+C 20W QC3.0 |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| مواد | مواد کامل Abs |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | هاب قدرت مخفی دسکتاپ |
|---|---|
| توابع | 2 پریز آمریکایی + 20 وات USB AC |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 240 × 100 میلی متر |
| اندازه سوراخ | 222x68mm |
| نام مورد | سوکت رومیزی تعبیه شده استاندارد UKCA TYPE G |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 سوکت نوع G + شارژ USB 20 واتی + 2 عدد CAT6 RJ45 + 1 HDMI |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | نوار برق فرورفته UL |
|---|---|
| توابع | 2 پریز آمریکایی + 20 وات USB QC3.0 + کلید چراغ |
| مواد محصول | روکش آلیاژی + کف پلاستیکی |
| اندازه محصول | 212 میلی متر (طول) * 60 میلی متر (عرض) * 52 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 178*54 میلی متر |
| نام محصول | شارژر یو اس بی سوکت مخفی پاپ آپ |
|---|---|
| توابع | طراحی پاپ آپ + 1 پریز برق آمریکایی + شارژ USB 20 واتی + شارژر بی سیم 15 وات |
| مواد محصول | صفحه روکش آلیاژی + پایه ABS |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 118 (عرض) * 77 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 222 * 109 میلی متر |
| نام محصول | سوکت برق پاپ آپ توکار فرانسوی |
|---|---|
| ویژگی اصلی | پریز برق فرانسوی + شارژ 20 واتی + 1 HDMI + 1CAT6 |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 118 (عرض) * 68 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |