| نام محصول | جعبه سوکت پاپ آپ صرفه جویی در فضا |
|---|---|
| ویژگی اصلی | پریز آمریکایی + شارژ USB 10 واتی + شبکه RJ45 + HDMI |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 118 (عرض) * 68 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| مورد محصول | سوکت پاپ آپ برج جمع شونده |
|---|---|
| تنظیمات | 3 پریز آمریکایی + شارژ 20 واتی USB+C + مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 × 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| مورد محصول | سوکت پاپ آپ برج جمع شونده |
|---|---|
| تنظیمات | 3 پریز آمریکایی + شارژ 20 واتی USB+C + مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 × 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| نام محصول | جعبه برقی کنفرانسی |
|---|---|
| توابع | 2 خروجی جهانی + شارژ 65 واتی USB + 6 کابل از طریق سوراخ + 2 شبکه RJ45 + شارژر QI 15 واتی |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 175 (طول) * 130 (عرض) * 128 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 167*1117 میلی متر |
| نام مورد | مدیریت کابل دسکتاپ چند منظوره Bo |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 سوکت ماژول برق جهانی + 20 وات USBA/C 2 جک CAT6 HRJ45 + 1 جک HDMI |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | جعبه برقی کنفرانسی |
|---|---|
| توابع | 2 خروجی جهانی + شارژ 65 واتی USB + 6 کابل از طریق سوراخ + 2 شبکه RJ45 + شارژر QI 15 واتی |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 339 (طول) * 130 (عرض) * 128 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 328*122 میلی متر |
| نام محصول | پوشش های کشویی دوگانه ماژول برق مبلمان |
|---|---|
| توابع | 2 پریز شوکو، 20 وات USB AC، 1 HDMI، 1 شبکه |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 330 در 100 میلی متر |
| اندازه سوراخ | 312x68mm |
| نام محصول | رومیزی برقی با درب |
|---|---|
| پیکربندی | 2 پریز آمریکایی + شارژ 20 واتی usba usb c |
| شکل | گرد |
| مواد | پلاستیک |
| رنگ | سیاه/سفید |
| مورد محصول | سوکت پاپ آپ برج جمع شونده |
|---|---|
| تنظیمات | 3 خروجی بریتانیا در بریتانیا + شارژ 20 واتی USB-C + طراحی مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 × 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| مورد محصول | سوکت پاپ آپ برج جمع شونده |
|---|---|
| تنظیمات | 3 پریز جهانی + شارژ 20 واتی USB-C + طراحی مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø100 × 347 میلی متر (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅82 میلی متر |