| نام محصول | پریز برق میز کنفرانس مخفی |
|---|---|
| توابع | 2 پریز آمریکایی، شارژ 20 واتی USBA+C، پیکربندی سفارشی را می پذیرد |
| مواد محصول | روکش آلیاژی + کف پلاستیکی |
| اندازه محصول | 212 میلی متر (طول) × 60 میلی متر (عرض) × 50 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 178 × 54 میلی متر |
| نام محصول | پریز برق توکار |
|---|---|
| توابع | 2 پریز آمریکایی، شارژ خروجی 20W USBA+C، پیکربندی سفارشی را می پذیرد |
| مواد محصول | روکش آلیاژی + کف پلاستیکی |
| اندازه محصول | 212 میلی متر (طول) × 60 میلی متر (عرض) × 50 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 178*54 میلی متر |
| نام محصول | پریز برق توکار |
|---|---|
| توابع | 2 پریز آمریکایی، شارژ سریع USB 65 واتی PD، پیکربندی سفارشی را می پذیرد |
| مواد محصول | روکش آلیاژی + کف پلاستیکی |
| اندازه محصول | 238 میلی متر (طول) × 80 میلی متر (عرض) × 60 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 195 × 72 میلی متر |
| نام محصول | پد شارژ بی سیم Qi |
|---|---|
| گواهی | UKCA |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | پد شارژ بی سیم Qi |
|---|---|
| گواهی | CE ROHS |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام مورد | سوکت پاپ آپ رومیزی پاور استریپ |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 4 سوکت ماژول برق جهانی + 1 CAT6 RJ45 |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | جعبه سوکت پاپ آپ بادوام |
|---|---|
| ویژگی اصلی | 2 خروجی + 3 پورت USB 20W شارژ PD |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 118 (عرض) * 68 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام مورد | جعبه برق چند رسانه ای تعبیه شده |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 سوکت نوع G 13A + شارژ 20W USB A/C + 1 CAT6 RJ45 + 1 HDMI |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | جعبه اتصال دسکتاپ چند منظوره |
|---|---|
| توابع | 2 پریز برق جهانی، 20 وات USB، LAN*2 |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 280 × 100 میلی متر |
| اندازه سوراخ | 262x68mm |
| نام محصول | نوار برق توکار با شارژ بی سیم 15 وات |
|---|---|
| گواهی | SAA |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |