| نام مورد | میز با خروجی USB جعبه سوکت پاپ آپ |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 خروجی + RJ45 NETWORK + HDMI |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 118 (عرض) * 68 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | پورت USB C PD 30W توکار |
|---|---|
| گواهی | CE ROHS |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | نوار برق گیره رومیزی |
|---|---|
| توابع | 3 پریز آمریکایی + 2A1C USB شارژ PD20W |
| مواد محصول | فلز |
| اندازه محصول | 215(طول)*45(عرض)*155(ارتفاع) |
| حداکثر ضخامت میز | 45 میلی متر |
| نام مورد | جعبه پریز برق رومیزی پاپ آپ |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 3 پریز برق + 10 وات شارژ 2USBA + 2 عدد RJ45 CAT6 + 1 جک HDMI |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | پریز برق نصب فلاش |
|---|---|
| توابع | 2 پریز آمریکایی، خروجی شارژ USB 20 واتی، 2 سوئیچ لامپ برای پایه شب |
| مواد محصول | روکش آلیاژی + کف پلاستیکی |
| اندازه محصول | 212 میلی متر (طول) * 60 میلی متر (عرض) * 50 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 178*54 میلی متر |
| نام مورد | سوکت پاپ آپ دسکتاپ هوشمند |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 4 خروجی شوکو |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | سوکت روی میز |
|---|---|
| پیکربندی | 2 پریز برق + شارژر usb 20 واتی + hdmi + vga + lan + usb3.0 |
| مواد | صفحه آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265*118*65mm |
| اندازه سوراخ | 224*111 میلی متر |
| نام محصول | پریز برق میز کنفرانس تعبیه شده |
|---|---|
| توابع | 2 پریز جهانی + 20 وات USB + داده USB + LAN RJ45 + کوپلر HDMI |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 330 * 100 میلی متر |
| اندازه سوراخ | 312*68 میلی متر |
| مورد محصول | نیروگاه پاپ آپ هوشمند |
|---|---|
| تنظیمات | 3 خروجی شوکو + شارژ 20 واتی USB-C + طراحی مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 * 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| نام محصول | واحد برق لبه میز آلومینیومی براق |
|---|---|
| توابع | 2 پریز برق آمریکایی + 2USBA+1USBC 20W شارژ |
| مواد محصول | ماده آلیاژ |
| حداکثر ضخامت میز | 45 میلی متر |
| برنامه | هر گونه میز / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |