| Όνομα αντικειμένου | Γραφείο με πρίζα USB Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 έξοδοι+ RJ45 NETWORK + HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτή θύρα USB C PD 30W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Πολύπριζο σφιγκτήρα επιφάνειας εργασίας |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 αμερικανικές πρίζες + 2A1C USB φόρτιση PD20W |
| Υλικό προϊόντος | Μέταλλο |
| Μέγεθος προϊόντος | 215(Μήκος)*45(πλάτος)*155(Ύψος) |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 45 mm |
| Όνομα αντικειμένου | Επιτραπέζιο αναδυόμενο Power Socket Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 3 πρίζες + 10W 2 φόρτιση USB + 2 RJ45 CAT6 + 1 υποδοχή HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα τροφοδοσίας χωνευτής βάσης |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες, έξοδος φόρτισης USB 20W, 2 διακόπτης λαμπτήρων για νυχτερινή βάση |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα + πλαστικός πάτος |
| Μέγεθος προϊόντος | 212 mm (Μήκος) * 60 mm (Πλάτος) * 50 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 178*54 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Αναδυόμενη υποδοχή Smart Desktop |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 4 πρίζες schuko |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα επιτραπέζιου |
|---|---|
| Διαμόρφωση | 2 πρίζες + 20w φορτιστής usb + hdmi + vga + lan + usb3.0 |
| Υλικό | πλάκα πρόσοψης από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265*118*65 χλστ |
| μέγεθος τρύπας | 224*111 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη πρίζα για τραπέζι συνεδριάσεων |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 Πρίζες γενικής χρήσης + 20W USB + δεδομένα USB + LAN RJ45 + ζεύκτης HDMI |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 330*100mm |
| Μέγεθος τρύπας | 312*68 χλστ |
| Στοιχείο προϊόντος | Έξυπνος αναδυόμενος σταθμός παραγωγής ενέργειας |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 πρίζες schuko + φόρτιση USB-C 20W + αναδιπλούμενο κρυφό σχέδιο |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80* 347mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Όνομα προϊόντος | Κομψή μονάδα τροφοδοσίας επιφάνειας εργασίας αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες + 2USBA+1USBC φόρτιση 20W |
| Υλικό προϊόντος | Υλικό κράμα |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 45 mm |
| Εφαρμογή | Οποιαδήποτε γραφεία / όρθια θέση / γραφείο ανελκυστήρων / ηλεκτρικό γραφείο |