| Artikelnaam | Bureau met USB-uitgang Pop-up stopcontactdoos |
|---|---|
| De meeste functies | 2 uitgangen+ RJ45-NETWERK + HDMI |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Verzonken PD 30W USB C-poort |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Bureaubladklem stekkerdoos |
|---|---|
| Functies | 3 Amerikaanse stopcontacten+ 2A1C USB-oplader PD20W |
| Productmateriaal | Metaal |
| Productgrootte | 215 (lengte) * 45 (breedte) * 155 (hoogte) |
| Maximale bureaudikte | 45 mm |
| Artikelnaam | Desktop pop-up stopcontactdoos |
|---|---|
| De meeste functies | 3 stopcontacten+ 10W 2USBA opladen + 2 RJ45 CAT6 +1 HDMI-aansluiting |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Inbouw stopcontact |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten, 20W USB-laaduitgang, 2 lampschakelaar voor nachtkastje |
| Productmateriaal | Legering frontplaat + plastic bodem |
| Productgrootte | 212 mm (lengte) * 60 mm (breedte) * 50 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 178*54mm |
| Artikelnaam | Slimme desktop pop-upaansluiting |
|---|---|
| De meeste functies | 4 schuko-uitgangen |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Tafelbladaansluiting |
|---|---|
| Configuratie | 2 stopcontacten+ 20 W usb-oplader+ hdmi+ vga+ lan+ usb3.0 |
| Materiaal | aluminium frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265*118*65mm |
| gatgrootte | 224*111mm |
| Productnaam | Geïntegreerd stopcontact voor vergadertafel |
|---|---|
| Functies | 2 Universele stopcontacten+ 20W USB+ USB data +LAN RJ45 + HDMI-koppeling |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 330*100mm |
| gat grootte | 312*68mm |
| Productitem | Slimme pop-up krachtcentrale |
|---|---|
| Configuraties | 3 schuko-uitgangen + 20 W USB-C Charge + intrekbaar verborgen ontwerp |
| Materiaal | Legering omhulsel + ABS-moduleframe |
| Openstatus | Ø80* 347mm (Hoogte in open status) |
| gatgrootte | ∅62mm |
| Productnaam | Strakke aluminium bureaurand-voedingseenheid |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten+ 2USBA+1USBC 20W opladen |
| Productmateriaal | Legeringsmateriaal |
| Maximale bureaudikte | 45 mm |
| Sollicitatie | Alle bureaus/sta-bureaus/liftbureaus/elektrisch bureau |