| Artikelnaam | Multifunctionele pop-up stopcontactdoos |
|---|---|
| De meeste functies | 2 uitgangen+ RJ45 NETWERK + HDMI+VGA+USB data+ 3.5Audio-aansluiting |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Stroomoplossing voor conferentieruimtes |
|---|---|
| Functies | 3 type G Britse stopcontacten + 20W USB A+C+ 1HDMI |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 330 x 100 mm |
| gat grootte | 312x 68 mm |
| Productnaam | Modern Office Desktop-stopcontact |
|---|---|
| Functies | 2 Schuko-uitgangen + 20 W USB AC |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 280 x 100 mm |
| gat grootte | 262x68mm |
| Productnaam | USB-C-desktopaansluiting |
|---|---|
| Certificering | UKCA |
| Materiaal | geheel Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Nachtkastje stopcontact |
|---|---|
| Configuratie | 1 schuko-stopcontact + USBA+C 20W QC3.0 Charge |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Materiaal | geheel Abs-materiaal |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Desktop verborgen voedingshub |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten+20W USB AC |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 240 x 100 mm |
| gat grootte | 222x 68 mm |
| Artikelnaam | UKCA standaard ingebedde desktopaansluiting TYPE G |
|---|---|
| De meeste functies | 2 type G-aansluitingen+ 20W usb-oplading+ 2 CAT6 RJ45 +1 HDMI |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | UL inbouwstekkerdoos |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten+ 20W USB QC3.0 + lichtschakelaar |
| Productmateriaal | Legering frontplaat + plastic bodem |
| Productgrootte | 212 mm (lengte) * 60 mm (breedte) * 52 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 178*54mm |
| Productnaam | Pop-up USB-oplader met verborgen stopcontact |
|---|---|
| Functies | Pop-up ontwerp+ 1 Amerikaans stopcontact+ 20W USB-oplader +15W draadloze oplader |
| Productmateriaal | Legering frontplaat + ABS-basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 77 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 222*109mm |
| Productnaam | Franse inbouw pop-up stopcontact |
|---|---|
| Belangrijkste kenmerk | Frans stopcontact+ 20W opladen + 1 HDMI + 1CAT6 |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |