| Productnaam | Ruimtebesparende pop-up stopcontactdoos |
|---|---|
| Belangrijkste kenmerk | Amerikaans stopcontact+10W USB opladen+ netwerk RJ45 + HDMI |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productitem | Uittrekbare toren pop-up stopcontact |
|---|---|
| Configuraties | 3 Amerikaanse stopcontacten + 20W USB+C Charge + intrekbaar verborgen |
| Materiaal | Aalloy schaal + ABS-moduleframe |
| Openstatus | Ø80 × 347 mm (hoogte in open status) |
| gatgrootte | ∅62mm |
| Productitem | Uittrekbare toren pop-up stopcontact |
|---|---|
| Configuraties | 3 Amerikaanse stopcontacten + 20W USB+C Charge + intrekbaar verborgen |
| Materiaal | Legering omhulsel + ABS-moduleframe |
| Openstatus | Ø80 × 347 mm (hoogte in open status) |
| gatgrootte | ∅62mm |
| Productnaam | Conferentie elektrische kast |
|---|---|
| Functies | 2 universele stopcontacten + 65 W USB-opladen + 6 kabeldoorvoer + 2 RJ45-netwerken + 15 W QI-oplader |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 175 (lengte) * 130 (breedte) * 128 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 167*1117mm |
| Artikelnaam | Multifunctioneel desktopkabelbeheer Bo |
|---|---|
| De meeste functies | 2 universele voedingsmodule-aansluitingen +20W USBA/C 2 CAT6 HRJ45-aansluiting +1 HDMI-aansluiting |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Conferentie elektrische kast |
|---|---|
| Functies | 2 universele stopcontacten + 65 W USB-opladen + 6 kabeldoorvoer + 2 RJ45-netwerken + 15 W QI-oplader |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 339 (lengte) * 130 (breedte) * 128 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 328*122mm |
| Productnaam | Meubelvoedingsmodule Dubbele schuifafdekkingen |
|---|---|
| Functies | 2 Schuko-uitgangen, 20 W USB AC, 1 HDMI, 1 netwerk |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 330 x 100 mm |
| gat grootte | 312x 68 mm |
| Productnaam | Tafeldoorvoertule met deksel |
|---|---|
| Configuratie | 2 Amerikaanse stopcontacten + 20W usb usb c opladen |
| Vorm | Ronde |
| Materiaal | plastic |
| Kleur | Zwart/Wit |
| Productitem | Uittrekbare toren pop-up stopcontact |
|---|---|
| Configuraties | 3 Britse Britse stopcontacten + 20 W USB-C Charge + intrekbaar verborgen ontwerp |
| Materiaal | Legering omhulsel + ABS-moduleframe |
| Openstatus | Ø80 × 347 mm (hoogte in open status) |
| gatgrootte | ∅62mm |
| Productitem | Uittrekbare toren pop-up stopcontact |
|---|---|
| Configuraties | 3 universele stopcontacten + 20 W USB-C Charge + intrekbaar verborgen ontwerp |
| Materiaal | Legering omhulsel + ABS-moduleframe |
| Openstatus | Ø100 × 347mm (Hoogte in open status) |
| gatgrootte | ∅82mm |