| Productnaam | Inbouwstekkerdoos voor inbouw op bureau |
|---|---|
| Functies | 3 Amerikaanse stopcontacten, 1,8 meter vrouwelijke stekker en mannelijke stekker |
| Productmateriaal | Legering frontplaat + plastic bodem |
| Productgrootte | 180 mm (lengte) * 80 mm (breedte) * 60 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 162*52mm |
| Productnaam | Ondergemonteerde bureaucontactdoos |
|---|---|
| Functies | 3 stopcontacten + USB 20W opladen + netsnoer |
| Productmateriaal | Legering + ABS-kunststof |
| Productgrootte | 222 (lengte) * 25 * (breedte) * 54 (hoogte) mm |
| Sollicitatie | thuis/kantoor/sta-bureau/liftbureau/elektrisch bureau |
| Productnaam | Ondergemonteerde bureaucontactdoos |
|---|---|
| Functies | Accepteer aanpassen, 2 schuko EU-aansluiting + 20 W USBA + C-oplaadpoort |
| Productmateriaal | Legering schaalhuis |
| Productgrootte | 222 mm (L) * 60 mm (B) * 40 mm (H) |
| Sollicitatie | thuis/kantoor/sta-bureau/liftbureau/elektrisch bureau |
| Productnaam | Verzonken PD 30W USB C-poort |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Modern bureau stopcontact Type G UK stopcontact |
|---|---|
| Functies | 15W QI-oplader+ 2 stopcontacten+ 10W USB-oplader+ 2 CAT6 LAN |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 350x100*65mm |
| gat grootte | 333*70mm |
| Productnaam | Modern bureau stopcontact Type G UK stopcontact |
|---|---|
| Functies | 15W QI-oplader+ 2 Britse stopcontacten+ 20W USB-oplader+ 1 CAT6 LAN +1 HDMI |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 420x100*65mm |
| gat grootte | 404*70mm |
| Productnaam | Bureaudoorvoertule stopcontact |
|---|---|
| Functies | 1 Universeel+ 20 W QC3.0 USB-oplading |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Desk Clamp Power Strip |
|---|---|
| Functies | 3 Franse stopcontacten+ USBA+C 20W opladen+ 1 aan/uit-schakelaar |
| Productmateriaal | Legeringsmateriaal + kunststof |
| Productgrootte | 269(Lengte)*80(breedte)*160(Hoogte) |
| Maximale bureaudikte | 40 mm |
| Productnaam | Ingebouwde bureaulader |
|---|---|
| Functies | 1 Universeel+ 20 W QC3.0 USB-oplading |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Strakke aluminium bureaurand-voedingseenheid |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten+ 2USBA+1USBC 20W opladen |
| Productmateriaal | Legeringsmateriaal |
| Maximale bureaudikte | 45 mm |
| Sollicitatie | Alle bureaus/sta-bureaus/liftbureaus/elektrisch bureau |