| Όνομα προϊόντος | Πρίζα γραφείου με χωνευτό πολύπριζο |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 αμερικανικές πρίζες, 1,8 μέτρα θηλυκό βύσμα και αρσενικό βύσμα |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα + πλαστικός πάτος |
| Μέγεθος προϊόντος | 180 mm (Μήκος) * 80 mm (Πλάτος) * 60 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 162*52 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Κάτω από την υποδοχή γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 πρίζες + USB 20W φόρτιση + καλώδιο ρεύματος |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό Alloy+ ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | 222(Μήκος)*25*(πλάτος)*54(ύψος)χιλ |
| Εφαρμογή | σπίτι / γραφείο / όρθιο γραφείο / ανελκυστήρας / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Κάτω από την υποδοχή γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | Αποδοχή προσαρμογής, 2 schuko πρίζα ΕΕ + θύρα φόρτισης 20W USBA+C |
| Υλικό προϊόντος | Σπίτι από κράμα κελύφους |
| Μέγεθος προϊόντος | 222 mm (L) * 60 mm (Π) * 40 mm (Υ) |
| Εφαρμογή | σπίτι / γραφείο / όρθιο γραφείο / ανελκυστήρας / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτή θύρα USB C PD 30W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Μοντέρνα πρίζα γραφείου τύπου G Πρίζα Ηνωμένου Βασιλείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | Φορτιστής 15 W QI + 2 πρίζες + 10 W φόρτιση USB + 2 CAT6 LAN |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 350x100*65mm |
| Μέγεθος τρύπας | 333*70 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μοντέρνα πρίζα γραφείου τύπου G Πρίζα Ηνωμένου Βασιλείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | Φορτιστής 15W QI+ 2 πρίζες βρετανικού ρεύματος+ 20W φόρτιση USB+ 1 CAT6 LAN +1 HDMI |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 420x100*65mm |
| Μέγεθος τρύπας | 404*70 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα επιτραπέζιου δακτυλίου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 Universal+ 20W QC3.0 φόρτιση USB |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Δυναμική λωρίδα για τη σφραγίδα γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 γαλλικές πρίζες + USBA+C 20W φόρτιση + 1 διακόπτης τροφοδοσίας |
| Υλικό προϊόντος | Υλικό κραμάτων + πλαστικό υλικό |
| Μέγεθος προϊόντος | 269(Μήκος)*80(πλάτος)*160(Ύψος) |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 40 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος επιτραπέζιος φορτιστής |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 Universal+ 20W QC3.0 φόρτιση USB |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Κομψή μονάδα τροφοδοσίας επιφάνειας εργασίας αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες + 2USBA+1USBC φόρτιση 20W |
| Υλικό προϊόντος | Υλικό κράμα |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 45 mm |
| Εφαρμογή | Οποιαδήποτε γραφεία / όρθια θέση / γραφείο ανελκυστήρων / ηλεκτρικό γραφείο |