| Διαμόρφωση | 1 Γαλλική πρίζα + USBA+C 20W QC3.0 Φόρτιση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Πρίζες τροφοδοσίας τραπεζιού αίθουσας συνεδριάσεων |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Υλικό | ολόκληρο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Γραφείο γραφείου UK Πρίζα ρεύματος |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UKCA |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Έπιπλα Power Center |
|---|---|
| Λειτουργίες | Αποδοχή προσαρμογής, 2 schuko πρίζα ΕΕ+ Πρίζα γενικής χρήσης |
| Υλικό προϊόντος | Σπίτι από κράμα κελύφους |
| Μέγεθος προϊόντος | 222 mm (L) * 60 mm (Π) * 40 mm (Υ) |
| Εφαρμογή | σπίτι / γραφείο / όρθιο γραφείο / ανελκυστήρας / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Γραφείο γραφείου UK Πρίζα ρεύματος |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Ενιαίος στρογγυλός δακτύλιος επιτραπέζιου πρίζας |
|---|---|
| Διαμόρφωση | Μια αμερικανική πρίζα |
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | ∅50* 40(ύψος)mm |
| μέγεθος τρύπας | ∅45mm |
| Όνομα αντικειμένου | Desktop Embedded Socket Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες + 2 USBA 1 USBC φόρτιση 20W RJ45 NETWORK + HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Επιτραπέζιο αναδυόμενο Power Socket Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 αμερικανικές πρίζες + 2 USBA 1 φόρτιση USBC 20W RJ45 NETWORK + HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα Τραπεζιού Γραφείου Αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 πρίζες Schuko+ 2USBA+1USBC φόρτιση 20W |
| Υλικό προϊόντος | Υλικό κραμάτων + πλαστικό υλικό |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 45 mm |
| Εφαρμογή | Οποιαδήποτε γραφεία / όρθια θέση / γραφείο ανελκυστήρων / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Κάτω από την υποδοχή γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | Αποδοχή προσαρμογής, Universal power+ Schuko power+ RJ45 δίκτυο |
| Υλικό προϊόντος | Σπίτι από κράμα κελύφους |
| Μέγεθος προϊόντος | 222 mm (L) * 60 mm (Π) * 40 mm (Υ) |
| Εφαρμογή | σπίτι / γραφείο / όρθιο γραφείο / ανελκυστήρας / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτή θύρα USB C PD 30W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UKCA |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |