| پیکربندی | 1 پریز برق فرانسوی + شارژ USBA+C 20W QC3.0 |
|---|---|
| نام محصول | پریز برق میز اتاق هیئت |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| مواد | مواد کامل Abs |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | میز اداری پریز برق انگلستان |
|---|---|
| گواهی | UKCA |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | مرکز برق مبلمان |
|---|---|
| توابع | پذیرش سفارشی، 2 سوکت schuko EU+ سوکت برق جهانی |
| مواد محصول | خانه پوسته آلیاژی |
| اندازه محصول | 222mm (L) * 60mm (W) * 40mm (H) |
| برنامه | خانه / دفتر / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام محصول | میز اداری پریز برق انگلستان |
|---|---|
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | میز برق یک دور پریز برق |
|---|---|
| پیکربندی | یک پریز برق آمریکایی |
| مواد | پلاستیک ABS |
| اندازه محصول | ∅50 * 40 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | ∅45 میلی متر |
| نام مورد | جعبه سوکت جاسازی شده رومیزی |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 پریز برق + 2 عدد USBA 1 شارژ USBC 20W RJ45 NETWORK + HDMI |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام مورد | جعبه پریز برق رومیزی پاپ آپ |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 2 پریز آمریکایی + 2 USBA 1 شارژ USBC 20W RJ45 NETWORK + HDMI |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 میلی متر (طول) × 130 میلی متر (عرض) × 125 میلی متر (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | پریز برق میز اداری آلومینیومی |
|---|---|
| توابع | 3 پریز برق شوکو + 2USBA+1USBC 20W شارژ |
| مواد محصول | مواد آلیاژی + مواد پلاستیکی |
| حداکثر ضخامت میز | 45 میلی متر |
| برنامه | هر گونه میز / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام محصول | سوکت میز نصب شده در زیر |
|---|---|
| توابع | سفارشی سازی، Universal power+ Schuko power+ RJ45 را بپذیرید |
| مواد محصول | خانه پوسته آلیاژی |
| اندازه محصول | 222mm (L) * 60mm (W) * 40mm (H) |
| برنامه | خانه / دفتر / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام محصول | پورت USB C PD 30W توکار |
|---|---|
| گواهی | UKCA |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |