| Configuratie | 1 Frans stopcontact + USBA+C 20W QC3.0 Charge |
|---|---|
| Productnaam | Stopcontacten voor vergadertafels |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Materiaal | geheel Abs-materiaal |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Bureau UK stopcontact |
|---|---|
| Certificering | UKCA |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Meubelkrachtcentrum |
|---|---|
| Functies | Accepteer aanpassen, 2 schuko EU-aansluiting + universeel stopcontact |
| Productmateriaal | Legering schaalhuis |
| Productgrootte | 222 mm (L) * 60 mm (B) * 40 mm (H) |
| Sollicitatie | thuis/kantoor/sta-bureau/liftbureau/elektrisch bureau |
| Productnaam | Bureau UK stopcontact |
|---|---|
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Enkel één rond stopcontact Bureau-stroomdoorvoertule |
|---|---|
| Configuratie | Eén Amerikaans stopcontact |
| Materiaal | ABS-kunststof |
| Productgrootte | ∅50* 40(hoogte)mm |
| gatgrootte | ∅45mm |
| Artikelnaam | Desktop ingebedde socketbox |
|---|---|
| De meeste functies | 2 stopcontacten + 2 USBA 1 USBC-oplader 20W RJ45-NETWERK + HDMI |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Artikelnaam | Desktop pop-up stopcontactdoos |
|---|---|
| De meeste functies | 2 Amerikaanse stopcontacten + 2 USBA 1 USBC-oplader 20W RJ45 NETWERK + HDMI |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Aluminium kantoortafel stopcontact |
|---|---|
| Functies | 3 Schuko-stopcontacten+ 2USBA+1USBC 20W opladen |
| Productmateriaal | Legeringsmateriaal + kunststof |
| Maximale bureaudikte | 45 mm |
| Sollicitatie | Alle bureaus/sta-bureaus/liftbureaus/elektrisch bureau |
| Productnaam | Ondergemonteerde bureaucontactdoos |
|---|---|
| Functies | Accepteer aanpassen, Universal power+ Schuko power+ RJ45-netwerk |
| Productmateriaal | Legering schaalhuis |
| Productgrootte | 222 mm (L) * 60 mm (B) * 40 mm (H) |
| Sollicitatie | thuis/kantoor/sta-bureau/liftbureau/elektrisch bureau |
| Productnaam | Verzonken PD 30W USB C-poort |
|---|---|
| Certificering | UKCA |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |