| Productnaam | SAA GPO pop-up stopcontactdoos |
|---|---|
| Functies | 2 GPO 20W USB-oplader Gelegeerde frontplaat Stalen basis Verzonken stopcontact |
| Productmateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Tafelstopcontact |
|---|---|
| Configuraties | 2 Amerikaanse stopcontacten+ 20W USBA+C opladen |
| Certificering | UL CUL |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Innovatieve pop-up stopcontactdoos |
|---|---|
| Belangrijkste kenmerk | Meerdere stopcontacten+ 20W PD-opladen+ RJ45-netwerk + HDMI |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Tafelblad-uitlaat |
|---|---|
| Belangrijkste kenmerk | 2 stopcontacten 3 usb-oplaadpoorten 20W |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Inbouw draadloze oplader van 15 W |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Producteigenschap | SAA-aansluiting voor tafel |
|---|---|
| Certificering | SAA |
| Materiaal | legering materiaalplaat + ABS bodembasis |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Moderne pop-up stopcontactdoos |
|---|---|
| Belangrijkste kenmerk | 2 schulo-uitgangen + 20 W USB-oplading |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Artikelnaam | 2 schuko-uitgangen + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI-aansluiting |
|---|---|
| De meeste functies | 2 schuko-uitgangen + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI-aansluiting |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Artikelnaam | Opklapbare desktopvoedingsmodule |
|---|---|
| De meeste functies | 2 Type G-aansluitingen + 20W USB A/C-oplading +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 mm (lengte) × 130 mm (breedte) × 125 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Verzonken desktop-stopcontact |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten, 2 RJ45-netwerkkoppelingen, 1,8 meter netsnoer, 1,5 meter netwerksnoer |
| Productmateriaal | Legering voorplaat |
| Productgrootte | 180 mm (lengte) * 60 mm (breedte) |
| Sollicitatie | Tafel/bureau/enig binnenmeubilair |