| Όνομα προϊόντος | SAA GPO Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Λειτουργίες | Πρίζα ρεύματος 2 GPO 20W USB Charge Alloy Faceplate Steel Base Recessed power |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Επιτραπέζια πρίζα |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 2 αμερικανικές πρίζες + φόρτιση 20W USBA+C |
| Πιστοποίηση | UL CUL |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Καινοτόμο Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | Πολλαπλές έξοδοι + φόρτιση PD 20W + δίκτυο RJ45 + HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Επιτραπέζια έξοδος |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | 2 πρίζες 3 θύρες φόρτισης usb 20W |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτός ασύρματος φορτιστής 15W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Χαρακτηριστικό προϊόντος | Υποδοχή SAA για τραπέζι |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SAA |
| Υλικό | Πλάκα από κράμα + κάτω βάση ABS |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Μοντέρνο Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | 2 πρίζες schulo + φόρτιση 20W USB |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | 2 πρίζες schuko + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI Jack |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες schuko + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI Jack |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Αναπτυσσόμενη μονάδα τροφοδοσίας επιφάνειας εργασίας |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες τύπου G + φόρτιση 20W USB A/C +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα επιτραπέζιου υπολογιστή σε εσοχή |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες, 2 ζεύκτες δικτύου RJ45, καλώδιο ρεύματος 1,8 μέτρα, καλώδιο δικτύου 1,5 μέτρα |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα |
| Μέγεθος προϊόντος | 180mm (Μήκος)*60mm (Πλάτος) |
| Εφαρμογή | Τραπέζι/γραφείο/οποιαδήποτε έπιπλα εσωτερικού χώρου |