| Όνομα προϊόντος | ηλεκτρικός δακτύλιος γραφείου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UL |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτή θύρα USB C PD 30W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα γραφείου γραφείου |
|---|---|
| Διαμόρφωση | 2 αμερικανικές πρίζες + φόρτιση USB 20W/30W |
| Πιστοποίηση | UL CUL ETL |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Υποδοχή επιφάνειας εργασίας USB-C |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UKCA |
| Υλικό | ολόκληρο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Ενιαίος στρογγυλός δακτύλιος επιτραπέζιου πρίζας |
|---|---|
| Διαμόρφωση | Μια αμερικανική πρίζα |
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | ∅50* 40(ύψος)mm |
| μέγεθος τρύπας | ∅45mm |
| Όνομα προϊόντος | Δωμάτιο ξενοδοχείου χωνευτή πρίζα ρεύματος |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 πρίζες + 20W QC3.0 φόρτιση USB |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| Πιστοποίηση | UL CUL |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Furniture Power Hub |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Στοιχείο προϊόντος | Δωμάτιο ξενοδοχείου χωνευτή πρίζα GS801 |
|---|---|
| Διαμόρφωση | 2 αμερικανικές πρίζες + 20W QC3.0 φόρτιση USB |
| Υλικά | πάνω πλάκα από κράμα + πλαστική κάτω βάση |
| Πιστοποίηση | UL CUL |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτή θύρα USB C PD 30W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτή θύρα USB C PD 30W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UKCA |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |