| Product Name | Desk Power Grommet |
|---|---|
| Certification | UL |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Recessed PD 30W USB C Port |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Office Desk Power Outlet |
|---|---|
| Configuration | 2 American Outlets+ 20W/30W USB Charging |
| Certification | UL CUL ETL |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | USB-C Desktop Socket |
|---|---|
| Certification | UKCA |
| Material | Whole Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Single One Round Power Outlet Desk Power Grommet |
|---|---|
| Configuration | One American Power Outlet |
| Material | ABS Plastic |
| Product Size | ∅50* 40(height)mm |
| Hole Size | ∅45mm |
| Product Name | Hotel Room Recessed Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 Power Outlets+ 20W QC3.0 USB Charge |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Certification | UL CUL |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Furniture Power Hub |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Item | Hotel Room Recessed Power Outlet GS801 |
|---|---|
| Configurature | 2 American Outlets+ 20W QC3.0 USB Charge |
| Materials | Alloy Top Plate+ Plastic Bottom Base |
| Certification | UL CUL |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Recessed PD 30W USB C Port |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Recessed PD 30W USB C Port |
|---|---|
| Certification | UKCA |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |