| Product Name | Table Power Outlet |
|---|---|
| Configurations | 2 American Outlets+ 20W USBA+C Charging |
| Certification | UL CUL |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Hidden Conference Table Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 American Outlets, 20W USBA+C Charge, Accepts Customized Configuration |
| Product Material | Alloy Faceplate +plastic Bottom |
| Product Size | 212mm (Length) × 60mm (Width) × 50mm (Height) |
| Hole Size | 178 × 54mm |
| Product Name | Schuko Recessed Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 1 Schulo+ 20W QC3.0 USB Charge |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Certification | CE/ROHS |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Keywords | Office Table With Power Socket |
|---|---|
| Functions | 1 Universal Outlet 20W QC3.0 USB Charger +HDMI Data All In One |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Base |
| Certification | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Hole Size | 90mm Dia |
| Features | 1 Schulo+ 20W QC3.0 USB Charge |
|---|---|
| Product Name | German Schuko Desk Power Outlet |
| Material | Alloy Surface+ Plastic Bottom Base |
| Certification | CE/ROHS |
| Product Size | ∅100mm*70mm(height) |
| Product Name | Under Mounted Desk Socket |
|---|---|
| Functions | 2 Power Outlets + USB 20W Charging+cat6 +HDMI Port+ Cable Through Grommet |
| Product Material | Alloy+ ABS Plastic |
| Product Size | 265(Length)*50*(width)*54(height)mm |
| Application | Home/office/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Item Name | Pop Up Power Strip Desktop Pop-Up Socket |
|---|---|
| Most Feature | 4 Universal Power Module Sockets +1 CAT6 RJ45 |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Item Name | Embedded Multimedia Power Box |
|---|---|
| Most Feature | 2 Type G Sockets 13A + 20W USB A/C Charge +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Rotated Recessed Power Strip With Wireless Charge |
|---|---|
| Certification | UL |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Item Name | Multifunctional Desktop Cable Management Bo |
|---|---|
| Most Feature | 2 Universal Power Module Sockets +20W USBA/C 2 CAT6 HRJ45 Jack +1 HDMI Jack |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |