| Ürün adı | Masa Güç Çıkışı |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 2 Amerika çıkışlı + 20W USBA+C şarj |
| Sertifika | UL CUL |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Gizli Konferans Masası Elektrik Çıkışı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan prizi, 20W USBA+C şarjı, özelleştirilmiş yapılandırmayı kabul eder |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön panel + plastik alt |
| Ürün Boyutu | 212 mm (Uzunluk) × 60 mm (Genişlik) × 50 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 178 × 54 mm |
| Ürün adı | Schuko Gömme Elektrik Prizi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 okul+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Anahtar Kelimeler | Prizli Ofis Masası |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 Evrensel Çıkış 20W QC3.0 USB Şarj Cihazı +HDMI Verileri Hepsi Bir Arada |
| Malzeme | Alaşım ön panel + ABS taban |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| delik boyutu | 90mm Çap |
| Ürün adı | Alman Schuko Masa Elektrik Çıkışı |
|---|---|
| Özellikler | 1 okul+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşımlı yüzey + plastik alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS |
| Ürün Boyutu | ∅100mm*70mm(yükseklik) |
| Ürün adı | Masa altı soketi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 elektrik prizi + USB 20W şarj+cat6 +HDMI bağlantı noktası+ grommet aracılığıyla kablo |
| Ürün malzemesi | Alaşım + ABS plastik |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*50*(genişlik)*54(yükseklik)mm |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Öğe Adı | Açılır Güç Şeridi Masaüstü Açılır Soket |
|---|---|
| En çok özellik | 4 evrensel güç modülü soketi +1 CAT6 RJ45 |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Öğe Adı | Gömülü Multimedya Güç Kutusu |
|---|---|
| En çok özellik | 2 Tip G soket 13A + 20W USB A/C şarjı +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Kablosuz şarjlı, Döndürülmüş Gömme Güç Kablosu |
|---|---|
| Sertifika | UL |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Öğe Adı | Çok Fonksiyonlu Masaüstü Kablo Yönetimi Bo |
|---|---|
| En çok özellik | 2 evrensel güç modülü soketi +20W USBA/C 2 CAT6 HRJ45 jakı +1 HDMI Jakı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |