| Όνομα προϊόντος | Επιτραπέζια πρίζα |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 2 αμερικανικές πρίζες + φόρτιση 20W USBA+C |
| Πιστοποίηση | UL CUL |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Κρυφό τραπέζι συνεδριάσεων Πρίζα ρεύματος |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες, φόρτιση 20W USBA+C, δέχεται προσαρμοσμένη διαμόρφωση |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα + πλαστικός πάτος |
| Μέγεθος προϊόντος | 212 mm (Μήκος) × 60 mm (Πλάτος) × 50 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 178 × 54 mm |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα σε εσοχή Schuko |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 φόρτιση schulo+ 20W QC3.0 USB |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Λέξεις-κλειδιά | Τραπέζι γραφείου με πρίζα |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 Universal Outlet 20W QC3.0 USB Charger +HDMI Data All In One |
| Υλικό | Πρόσοψη από κράμα + βάση ABS |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 90mm |
| Όνομα προϊόντος | Γερμανική πρίζα επιτραπέζιου Schuko |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | 1 φόρτιση schulo+ 20W QC3.0 USB |
| Υλικό | επιφάνεια από κράμα + πλαστική βάση κάτω |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS |
| Μέγεθος προϊόντος | ∅100mm*70mm (ύψος) |
| Όνομα προϊόντος | Κάτω από την υποδοχή γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 πρίζες + φόρτιση USB 20W + cat6 + θύρα HDMI + καλώδιο μέσω δακτυλίου |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό Alloy+ ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*50*(πλάτος)*54(ύψος)χιλ |
| Εφαρμογή | σπίτι / γραφείο / όρθιο γραφείο / ανελκυστήρας / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα αντικειμένου | Pop-up Power Strip Desktop Pop-Up Socket |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 4 υποδοχές γενικής μονάδας ισχύος +1 CAT6 RJ45 |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Ενσωματωμένο Multimedia Power Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες τύπου G 13A + 20W USB A/C φόρτιση +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενο χωνευτό πολύπριζο με ασύρματη φόρτιση |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UL |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα αντικειμένου | Multifunctional Desktop Cable Management Bo |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 υποδοχές μονάδας τροφοδοσίας γενικής χρήσης +20W USBA/C 2 υποδοχή CAT6 HRJ45 +1 υποδοχή HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |