| Όνομα προϊόντος | καναπές φορτιστής usb 20W |
|---|---|
| Έξοδος USB | 20W/65W προαιρετικά |
| Υλικό | Σπίτι από κράμα |
| Διαστάσεις | ∅38mm x 46mm |
| μέγεθος τρύπας | ∅31 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Τραπέζι τροφοδοτικό με καπάκι |
|---|---|
| Διαμόρφωση | 2 αμερικανικές πρίζες + 20W usba usb c φόρτιση |
| Σχήμα | Γύρω |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Χρώμα | Μαύρο/Λευκό |
| Όνομα προϊόντος | Σταθμός φόρτισης USB επιφάνειας εργασίας |
|---|---|
| Διαμόρφωση | USBA 18W & 20W Φόρτιση USBC + Ενδεικτική λυχνία |
| Υλικό | Πλαστικό ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | ∅50* 40(ύψος)mm |
| μέγεθος τρύπας | ∅45mm |
| Όνομα προϊόντος | Σταθμός φόρτισης γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 Πρίζα γενικής χρήσης 20W QC3.0 USB Charger LAN RJ45 Data All In One |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 90mm |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα επιτραπέζιου δακτυλίου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 Universal+ 20W QC3.0 φόρτιση USB |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτός φορτιστής USB Οβάλ σχέδιο |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2USBA 1USBC 20W |
| Υλικό | Πλαστικό κοιλιακό |
| Διαστάσεις | 110(Μήκος)*39(πλάτος)x36(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 81*30 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος επιτραπέζιος φορτιστής |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 Universal+ 20W QC3.0 φόρτιση USB |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | ασύρματη πλακέτα φόρτισης qi |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UKCA |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Πολύπριζο χωνευτό με ασύρματη φόρτιση 15W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SAA |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτός ασύρματος φορτιστής 15W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |