| Ürün adı | kanepe usb şarj cihazı 20W |
|---|---|
| USB çıkışı | 20W/65W isteğe bağlı |
| Malzeme | Alaşım evi |
| Boyutlar | ∅38 mm mm x 46 mm |
| delik boyutu | ∅31mm |
| Ürün adı | Kapaklı masa güç rondelası |
|---|---|
| Yapılandırma | 2 Amerika çıkışlı + 20W usb usb c şarj |
| Şekil | Yuvarlak |
| Malzeme | plastik |
| Renk | Siyah/Beyaz |
| Ürün adı | Masaüstü USB Şarj İstasyonu |
|---|---|
| Yapılandırma | USBA 18W ve 20W USBC şarjı + Gösterge ışığı |
| Malzeme | ABS Plastik |
| Ürün Boyutu | ∅50* 40(yükseklik)mm |
| delik boyutu | ∅45mm |
| Ürün adı | Ofis şarj istasyonu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 Evrensel Güç Çıkışı 20W QC3.0 USB Şarj Cihazı LAN RJ45 Veri Hepsi Bir Arada |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| delik boyutu | 90mm Çap |
| Ürün adı | Masa Grommet Güç Çıkışı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 Evrensel+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Gömülü USB şarj cihazı Oval tasarım |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2USBA 1USBC 20W |
| Malzeme | Plastik abs |
| Boyutlar | 110(Uzunluk)*39(genişlik)x 36(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 81*30mm |
| Ürün adı | Gömülü Masa Şarj Cihazı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 Evrensel+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Qi Kablosuz Şarj Pedi |
|---|---|
| Sertifika | UKCA |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Kablosuz şarjlı Gömme Güç Kablosu 15W |
|---|---|
| Sertifika | SAA |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Gömme 15W Kablosuz Şarj Cihazı |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |