| Ürün adı | Gömme Güç Kablosu Gömme Montajlı Masa Çıkışı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Amerikan çıkışlı, 1,8 metre dişi fiş ve erkek fiş |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön panel + plastik alt |
| Ürün Boyutu | 180mm(Uzunluk)*80mm(Genişlik)*60mm(yükseklik) |
| delik boyutu | 162*52mm |
| Ürün adı | Masa altı soketi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 elektrik prizi + USB 20W şarj + güç kablosu |
| Ürün malzemesi | Alaşım + ABS plastik |
| Ürün Boyutu | 222(Uzunluk)*25*(genişlik)*54(yükseklik)mm |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Ürün adı | Masa altı soketi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Özelleştirmeyi kabul et, 2 schuko AB soketi + 20W USBA+C şarj bağlantı noktası |
| Ürün malzemesi | Alaşım kabuk evi |
| Ürün Boyutu | 222 mm (U) * 60 mm (G) * 40 mm (Y) |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Ürün adı | Gömme PD 30W USB C Bağlantı Noktası |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Modern Ofis Masası Çıkış Tipi G İngiltere çıkışı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 15W QI şarj cihazı+ 2 güç çıkışı+ 10W USB şarjı+ 2 CAT6 LAN |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 350x100*65mm |
| Delik büyüklüğü | 333*70mm |
| Ürün adı | Modern Ofis Masası Çıkış Tipi G İngiltere çıkışı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 15W QI şarj cihazı+ 2 Birleşik Krallık güç çıkışı+ 20W USB şarjı+ 1 CAT6 LAN +1 HDMI |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 420x100*65mm |
| Delik büyüklüğü | 404*70mm |
| Ürün adı | Masa Grommet Güç Çıkışı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 Evrensel+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Masa kelepçesi uzatma kablosu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Fransız elektrik prizi+ USBA+C 20W şarj+ 1 güç anahtarı |
| Ürün malzemesi | Alaşımlı malzeme + plastik malzeme |
| Ürün Boyutu | 269(Uzunluk)*80(genişlik)*160(Yükseklik) |
| Maksimum masa kalınlığı | 40mm |
| Ürün adı | Gömülü Masa Şarj Cihazı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 Evrensel+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Şık Alüminyum Masa Kenarı Güç Ünitesi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan prizi+ 2USBA+1USBC 20W şarj |
| Ürün malzemesi | Alaşım malzemesi |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |
| Başvuru | Herhangi bir masa/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrikli masa |