| Öğe Adı | Usb Çıkışlı Çalışma Masası Açılır Priz Kutusu |
|---|---|
| En çok özellik | 2 çıkış+ RJ45 AĞ + HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Gömme PD 30W USB C Bağlantı Noktası |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Masaüstü Kelepçe Güç Şeridi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Amerika çıkışlı + 2A1C USB şarjı PD20W |
| Ürün malzemesi | maden |
| Ürün Boyutu | 215(Uzunluk)*45(genişlik)*155(Yükseklik) |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |
| Öğe Adı | Masaüstü Açılır Priz Kutusu |
|---|---|
| En çok özellik | 3 elektrik prizi + 10W 2USBA şarjı + 2 RJ45 CAT6 +1 HDMI Jakı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Gömme Montajlı Güç Çıkışı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan prizi, 20W USB şarj çıkışı, komodin için 2 lamba anahtarı |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön panel + plastik alt |
| Ürün Boyutu | 212mm(Uzunluk)*60mm(Genişlik)*50mm(yükseklik) |
| delik boyutu | 178*54mm |
| Öğe Adı | Akıllı Masaüstü Açılır Soketi |
|---|---|
| En çok özellik | 4 schuko çıkışı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Masa Üstü Priz |
|---|---|
| Yapılandırma | 2 elektrik prizi+ 20w USB şarj aleti+ hdmi+ vga+ lan+ usb3.0 |
| Malzeme | alaşımlı yüz plakası + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265*118*65mm |
| delik boyutu | 224*111mm |
| Ürün adı | Gömülü konferans masası elektrik prizi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Evrensel çıkış+ 20W USB+ USB verileri +LAN RJ45 + HDMI bağlaştırıcı |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 330*100mm |
| Delik büyüklüğü | 312*68mm |
| Ürün Öğesi | Akıllı açılır güç istasyonu |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 schuko çıkışı + 20W USB-C Şarjı + geri çekilebilir gizli tasarım |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80* 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün adı | Şık Alüminyum Masa Kenarı Güç Ünitesi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan prizi+ 2USBA+1USBC 20W şarj |
| Ürün malzemesi | Alaşım malzemesi |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |
| Başvuru | Herhangi bir masa/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrikli masa |