| Ürün Öğesi | Akıllı açılır güç istasyonu |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 schuko çıkışı + 20W USB-C Şarjı + geri çekilebilir gizli tasarım |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80* 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün adı | Ticari Ofis Mobilya Aksesuarları |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan elektrik prizi+ 2USBA şarjı |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 240x100mm |
| Delik büyüklüğü | 222x68 mm |
| Ürün adı | Gömme Açılır Avustralya Fiş Soketleri |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 GPO 1 HDMI verileri |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Masa slayt kapağı soket kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 15W QI şarj cihazı+ 2 güç çıkışı+ 10W USB şarjı |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 350x100*65mm |
| Delik büyüklüğü | 333*70mm |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 2 evrensel soket + 20W USB+C Şarj + 1 RJ45 LAN +1RJ11 Telefon |
| Malzeme | Temperli cam üst + alaşımlı kabuk |
| Açık durum | Ø84 × 363mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | ∅90mm |
| Ürün adı | Modern Ofis Masası Çıkış Tipi G İngiltere çıkışı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 15W QI şarj cihazı+3 G tipi güç çıkışı |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 380x100*65mm |
| Delik büyüklüğü | 363*70mm |
| Ürün adı | Otel odasında gömme elektrik prizi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 elektrik prizi+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| Sertifika | UL CUL |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Ofis şarj istasyonu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 Evrensel Güç Çıkışı 20W QC3.0 USB Şarj Cihazı LAN RJ45 Veri Hepsi Bir Arada |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| delik boyutu | 90mm Çap |
| Ürün Öğesi | Otel odasına gömme elektrik prizi GS801 |
|---|---|
| Yapılandırma | 2 Amerika çıkışlı + 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzemeler | alaşımlı üst plaka + plastik alt taban |
| Sertifika | UL CUL |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Schuko Gömme Elektrik Prizi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 okul+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS |
| delik boyutu | 80mm Çap |