| Öğe Adı | Çok Fonksiyonlu Açılır Priz Kutusu |
|---|---|
| En çok özellik | 2 çıkış+ RJ45 AĞ + HDMI+VGA+USB verileri+ 3.5Ses jakı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Konferans Odası Güç Çözümü |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 tip G İngiltere çıkışı + 20W USB A+C+ 1HDMI |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 330X100mm |
| Delik büyüklüğü | 312x68mm |
| Ürün adı | Modern Ofis Masaüstü Güç Çıkışı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Schuko çıkışı+20W USB AC |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 280x100mm |
| Delik büyüklüğü | 262x68mm |
| Ürün adı | USB-C Masaüstü Soketi |
|---|---|
| Sertifika | UKCA |
| Malzeme | tüm Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Komidin Prizi |
|---|---|
| Yapılandırma | 1 schuko priz + USBA+C 20W QC3.0 Şarj |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Malzeme | tüm Abs malzemesi |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Masaüstü Gizli Güç Merkezi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan prizi+20W USB AC |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 240x100mm |
| Delik büyüklüğü | 222x68mm |
| Öğe Adı | UKCA Standart Gömülü Masaüstü Soketi TİP G |
|---|---|
| En çok özellik | 2 tip G soket+ 20W USB şarjı+ 2 CAT6 RJ45 +1 HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | UL gömme uzatma kablosu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan prizi+ 20W USB QC3.0 + ışık anahtarı |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön panel + plastik alt |
| Ürün Boyutu | 212mm(Uzunluk)*60mm(Genişlik)*52mm(yükseklik) |
| delik boyutu | 178*54mm |
| Ürün adı | Açılır Gizli Soket Usb Şarj Cihazı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Açılır tasarım+ 1 Amerikan priz+ 20W usb şarj +15W kablosuz şarj cihazı |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön panel + ABS taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*77(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 222*109mm |
| Ürün adı | Fransız Sıva Altı Açılır Elektrik Prizi |
|---|---|
| Ana özellik | Fransız elektrik prizi+ 20W Şarj + 1 HDMI + 1CAT6 |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |