| Nazwa przedmiotu | Wielofunkcyjna, wyskakująca skrzynka gniazdowa |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda + SIEĆ RJ45 + HDMI+VGA+USB data + gniazdo audio 3.5 |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Rozwiązanie zasilania sali konferencyjnej |
|---|---|
| Funkcje | 3 gniazda typu G UK + 20W USB A+C+ 1HDMI |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 330 x 100 mm |
| Rozmiar dziury | 312 x 68 mm |
| Nazwa produktu | Nowoczesne gniazdko elektryczne do komputerów stacjonarnych |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazda Schuko + 20W USB AC |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 280 x 100 mm |
| Rozmiar dziury | 262 x 68 mm |
| Nazwa produktu | Gniazdo USB-C do komputerów stacjonarnych |
|---|---|
| Orzecznictwo | UKCA |
| Tworzywo | cały materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Gniazdo wtykowe na stoliku nocnym |
|---|---|
| Konfiguracja | 1 gniazdo zasilania schuko + ładowanie USBA+C 20 W QC3.0 |
| Orzecznictwo | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Tworzywo | cały materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Ukryty koncentrator zasilania w komputerze stacjonarnym |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazdka amerykańskie + 20W USB AC |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 240 x 100 mm |
| Rozmiar dziury | 222 x 68 mm |
| Nazwa przedmiotu | Standardowe gniazdo do wbudowania do komputerów stacjonarnych UKCA TYP G |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda typu G + ładowanie USB 20 W + 2 CAT6 RJ45 + 1 HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Wpuszczana listwa zasilająca UL |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazdka amerykańskie + 20W USB QC3.0 + włącznik światła |
| Materiał produktu | Aluminiowa płyta czołowa + plastikowe dno |
| Rozmiar produktu | 212 mm (długość) * 60 mm (szerokość) * 52 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 178*54mm |
| Nazwa produktu | Wyskakująca ładowarka USB z ukrytym gniazdem |
|---|---|
| Funkcje | Wyskakujący projekt + 1 amerykańskie gniazdko elektryczne + ładowanie USB 20 W + bezprzewodowa ładow |
| Materiał produktu | Aluminiowa płyta czołowa + podstawa ABS |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 77 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 222*109mm |
| Nazwa produktu | Francuskie wpuszczane gniazdko elektryczne |
|---|---|
| Główna cecha | Francuskie gniazdko elektryczne + ładowanie 20 W + 1 HDMI + 1 CAT6 |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |