| Nazwa produktu | Ukryte gniazdko elektryczne przy stole konferencyjnym |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazdka amerykańskie, ładowanie USBA+C o mocy 20 W, można dostosować do indywidualnych potrzeb |
| Materiał produktu | Aluminiowa płyta czołowa + plastikowe dno |
| Rozmiar produktu | 212 mm (długość) × 60 mm (szerokość) × 50 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 178 × 54 mm |
| Nazwa produktu | Wpuszczone gniazdko elektryczne |
|---|---|
| Funkcje | 2 amerykańskie gniazdka, ładowanie wyjściowe USBA+C o mocy 20 W, akceptuje niestandardową konfigurac |
| Materiał produktu | Aluminiowa płyta czołowa + plastikowe dno |
| Rozmiar produktu | 212 mm (długość) × 60 mm (szerokość) × 50 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 178*54mm |
| Nazwa produktu | Wpuszczone gniazdko elektryczne |
|---|---|
| Funkcje | 2 amerykańskie gniazdka, szybkie ładowanie USB PD o mocy 65 W, akceptuje niestandardową konfigurację |
| Materiał produktu | Aluminiowa płyta czołowa + plastikowe dno |
| Rozmiar produktu | 238 mm (długość) × 80 mm (szerokość) × 60 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 195 × 72 mm |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa podkładka ładująca Qi |
|---|---|
| Orzecznictwo | UKCA |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Bezprzewodowa podkładka ładująca Qi |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE ROHS |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa przedmiotu | Wysuwane gniazdo listwy zasilającej na biurko |
|---|---|
| Większość funkcji | 4 uniwersalne gniazda modułów zasilających +1 CAT6 RJ45 |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Trwała, wysuwana skrzynka na gniazda |
|---|---|
| Główna cecha | 2 gniazda + 3 PORTY USB Ładowanie PD 20W |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa przedmiotu | Wbudowany multimedialny moduł zasilający |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda typu G 13A + 20W USB A/C do ładowania +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Wielofunkcyjna skrzynka przyłączeniowa na biurko |
|---|---|
| Funkcje | 2 uniwersalne gniazda zasilania, USB 20W, LAN*2 |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 280 x 100 mm |
| Rozmiar dziury | 262 x 68 mm |
| Nazwa produktu | Wpuszczana listwa zasilająca z ładowaniem bezprzewodowym 15 W |
|---|---|
| Orzecznictwo | SAA |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |