| Ürün adı | Gizli Konferans Masası Elektrik Çıkışı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan prizi, 20W USBA+C şarjı, özelleştirilmiş yapılandırmayı kabul eder |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön panel + plastik alt |
| Ürün Boyutu | 212 mm (Uzunluk) × 60 mm (Genişlik) × 50 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 178 × 54 mm |
| Ürün adı | Gömme Elektrik Prizi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan prizi, 20W USBA+C çıkış şarjı, özelleştirilmiş konfigürasyonu kabul eder |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön panel + plastik alt |
| Ürün Boyutu | 212 mm (Uzunluk) × 60 mm (Genişlik) × 50 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 178*54mm |
| Ürün adı | Gömme Elektrik Prizi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan çıkışlı, 65W PD hızlı USB şarjı, özelleştirilmiş konfigürasyonu kabul eder |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön panel + plastik alt |
| Ürün Boyutu | 238 mm (Uzunluk) × 80 mm (Genişlik) × 60 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 195×72mm |
| Ürün adı | Qi Kablosuz Şarj Pedi |
|---|---|
| Sertifika | UKCA |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Qi Kablosuz Şarj Pedi |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Öğe Adı | Açılır Güç Şeridi Masaüstü Açılır Soket |
|---|---|
| En çok özellik | 4 evrensel güç modülü soketi +1 CAT6 RJ45 |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Dayanıklı Pop Up Priz Kutusu |
|---|---|
| Ana özellik | 2 çıkış + 3 USB BAĞLANTI NOKTASI 20W PD şarjı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Öğe Adı | Gömülü Multimedya Güç Kutusu |
|---|---|
| En çok özellik | 2 Tip G soket 13A + 20W USB A/C şarjı +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Çok fonksiyonlu masaüstü bağlantı kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 evrensel güç çıkışı, 20W USB, LAN*2 |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 280x100mm |
| Delik büyüklüğü | 262x68mm |
| Ürün adı | Kablosuz şarjlı Gömme Güç Kablosu 15W |
|---|---|
| Sertifika | SAA |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |