| Ürün adı | SAA GPO Açılır Soket Kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 GPO 20W USB Şarj Alaşımlı Ön Plaka Çelik Tabanlı Gömme Güç Çıkışı |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Masa Güç Çıkışı |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 2 Amerika çıkışlı + 20W USBA+C şarj |
| Sertifika | UL CUL |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Yenilikçi Açılır Priz Kutusu |
|---|---|
| Ana özellik | Çoklu çıkış+ 20W PD şarjı+ RJ45 ağı + HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Masaüstü Çıkışı |
|---|---|
| Ana özellik | 2 adet güç çıkışı 3 adet USB şarj bağlantı noktası 20W |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Gömme 15W Kablosuz Şarj Cihazı |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün özelliği | Masa İçin SAA Soketi |
|---|---|
| Sertifika | SAA |
| Malzeme | alaşımlı malzeme plakası + ABS alt taban |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Modern Açılır Priz Kutusu |
|---|---|
| Ana özellik | 2 okul çıkışı + 20W USB şarjı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Öğe Adı | 2 schuko çıkışı + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI Jakı |
|---|---|
| En çok özellik | 2 schuko çıkışı + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI Jakı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Öğe Adı | Yukarı Açılan Masaüstü Güç Modülü |
|---|---|
| En çok özellik | 2 G Tipi soket + 20W USB A/C şarjı +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Gömme Masaüstü Güç Çıkışı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan prizi, 2 RJ45 ağ bağdaştırıcısı, 1,8 metre güç kablosu, 1,5 metre ağ kablosu |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön plaka |
| Ürün Boyutu | 180mm(Uzunluk)*60mm(Genişlik) |
| Başvuru | Masa/masa/herhangi bir iç mekan mobilyası |