| Product Name | SAA GPO Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Functions | 2 GPO 20W USB Charge Alloy Faceplate Steel Base Recessed Power Outlet |
| Product Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Table Power Outlet |
|---|---|
| Configurations | 2 American Outlets+ 20W USBA+C Charging |
| Certification | UL CUL |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Innovative Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Main Feature | Multi Outlets+ 20W PD Charge+ RJ45 Network + HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Tabletop Outlet |
|---|---|
| Main Feature | 2 Power Outelts 3 Usb Charging Ports 20W |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Recessed 15W Wireless Charger |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Feature | SAA Socket For Table |
|---|---|
| Certification | SAA |
| Material | Alloy Material Plate+ ABS Bottom Base |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Modern Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Main Feature | 2 Schulo Outlets+ 20W USB Charge |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Item Name | 2 Schuko Outlets + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI Jack |
|---|---|
| Most Feature | 2 Schuko Outlets + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI Jack |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Item Name | Flip-up Desktop Power Module |
|---|---|
| Most Feature | 2 Type G Sockets + 20W USB A/C Charge +1 CAT6 RJ45+ 1 HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Recessed Desktop Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 American Outlets, 2 RJ45 Network Coupler, 1.8 Meter Of Power Cord, 1.5 Meter Of Network Cord |
| Product Material | Alloy Faceplate |
| Product Size | 180mm(Length)*60mm(Width) |
| Application | Table/desk/any Indoor Furnitures |