| Product Name | Table Top Socket |
|---|---|
| Configuration | 2 Power Outlet+ 20w Usb Charger+ Hdmi+ Vga+ Lan+ Usb3.0 |
| Material | Alloy Face Plate+ Steel Base |
| Product Size | 265*118*65mm |
| Hole Size | 224*111mm |
| Product Name | Recessed Smart Furniture Power Strip With Wireless Pad For Sofa And Recliner |
|---|---|
| Configuration | 2 Combination Of 20W USBA+C Charging+ 15W QI Charger, With Power Cord |
| Material | Alloy Face Plate+ ABS Base |
| Product Size | 265*118*75mm |
| Hole Size | 224*111mm |
| Product Name | Table Top Socket |
|---|---|
| Configuration | 2 TYPE J Switzland Ower Outlet+ 20w Usb Charger |
| Material | Alloy Face Plate+ Steel Base |
| Product Size | 265*118*65mm |
| Hole Size | 224*111mm |
| Product Name | Table Top Socket |
|---|---|
| Configuration | 2 TYPE J Switzland Ower Outlet+ 20w Usb Charger |
| Material | Alloy Face Plate+ Steel Base |
| Product Size | 265*118*65mm |
| Hole Size | 224*111mm |
| Item Name | Desk With Usb Outlet Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Most Feature | 2 Outlets+ RJ45 NETWORK + HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Item Name | Multi Function Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Most Feature | 2 Outlets+ RJ45 NETWORK + HDMI+VGA+USB Data+ 3.5Audio Jack |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Durable Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Main Feature | 2 Outlets+ 3 USB PORTS 20W PD Charge |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Innovative Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Main Feature | Multi Outlets+ 20W PD Charge+ RJ45 Network + HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Recessed Pop Up Australian Plug Sockets |
|---|---|
| Functions | 2 GPO 1 HDMI Data |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Pop Up Hidden Socket Usb Charger |
|---|---|
| Functions | Pop Up Design+ 1 American Power Outlet+ 20W Usb Charge +15W Wireless Charger |
| Product Material | Alloy Faceplate+ ABS Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*77(height)mm |
| Hole Size | 222*109mm |