| Item Name | Desk With Usb Outlet Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Most Feature | 2 Outlets+ RJ45 NETWORK + HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Recessed PD 30W USB C Port |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Desktop Clamp Power Strip |
|---|---|
| Functions | 3 American Outlets+ 2A1C USB Charge PD20W |
| Product Material | Metal |
| Product Size | 215(Length)*45(width)*155(Height) |
| Max Desk Thickness | 45mm |
| Item Name | Desktop Pop-up Power Socket Box |
|---|---|
| Most Feature | 3 Power Outlets+ 10W 2USBA Charge + 2 RJ45 CAT6 +1 HDMI Jack |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Flush Mount Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 American Outlets, 20W USB Charge Output, 2 Lamp Switch For Night Stand |
| Product Material | Alloy Faceplate +plastic Bottom |
| Product Size | 212mm(Length)*60mm(Width)*50mm(height) |
| Hole Size | 178*54mm |
| Item Name | Smart Desktop Pop-up Socket |
|---|---|
| Most Feature | 4 Schuko Outlets |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Table Top Socket |
|---|---|
| Configuration | 2 Power Outlet+ 20w Usb Charger+ Hdmi+ Vga+ Lan+ Usb3.0 |
| Material | Alloy Face Plate+ Steel Base |
| Product Size | 265*118*65mm |
| Hole Size | 224*111mm |
| Product Name | Embedded Conference Table Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 Universal Outlets+ 20W USB+ USB Data +LAN RJ45 + HDMI Coupler |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 330*100mm |
| Hole Size | 312*68mm |
| Product Item | Smart Pop Up Power Station |
|---|---|
| Configurations | 3 Schuko Outlets+ 20W USB-C Charge + Retractable Hidden Design |
| Material | Alloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80* 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Name | Sleek Aluminium Desk Edge Power Unit |
|---|---|
| Functions | 2 American Power Outlets+ 2USBA+1USBC 20W Charge |
| Product Material | Alloy Material |
| Max Desk Thickness | 45mm |
| Application | Any Desks/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |