| Product Name | Space Save Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Main Feature | American Outlet+10W USB Charge+ Network RJ45 + HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 3 American Outlets + 20W USB+C Charge + Retractable Hidden |
| Material | Aalloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80 × 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 3 American Outlets + 20W USB+C Charge + Retractable Hidden |
| Material | Alloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80 × 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Name | Conference Electrical Cubby Box |
|---|---|
| Functions | 2 Universal Outlets+65W USB Charging + 6 Cable Through Hole+ 2 RJ45 Network + 15W QI Charger |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 175(Length)*130(width)*128(height)mm |
| Hole Size | 167*1117mm |
| Item Name | Multifunctional Desktop Cable Management Bo |
|---|---|
| Most Feature | 2 Universal Power Module Sockets +20W USBA/C 2 CAT6 HRJ45 Jack +1 HDMI Jack |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Conference Electrical Cubby Box |
|---|---|
| Functions | 2 Universal Outlets+65W USB Charging + 6 Cable Through Hole+ 2 RJ45 Network + 15W QI Charger |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 339(Length)*130(width)*128(height)mm |
| Hole Size | 328*122mm |
| Product Name | Furniture Power Module Dual Sliding Covers |
|---|---|
| Functions | 2 Schuko Outlets, 20W USB A-C,1 HDMI, 1 Network |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 330 X 100mm |
| Hole Size | 312x 68mm |
| Product Name | Table Power Grommet With Lid |
|---|---|
| Configuration | 2 American Outlets + 20W Usba Usb C Charging |
| Shape | Round |
| Material | Plastic |
| Color | Black/white |
| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 3 British UK Outlets+ 20W USB-C Charge + Retractable Hidden Design |
| Material | Alloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80 × 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 3 Universal Outlets+ 20W USB-C Charge + Retractable Hidden Design |
| Material | Alloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø100 × 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅82mm |