| Όνομα προϊόντος | Pop Up Box εξοικονόμησης χώρου |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | Αμερικανική πρίζα + φόρτιση 10W USB + δίκτυο RJ45 + HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 αμερικανικές πρίζες + 20W USB+C Charge + αναδιπλούμενο κρυφό |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας Aalloy shell+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 αμερικανικές πρίζες + 20W USB+C Charge + αναδιπλούμενο κρυφό |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Όνομα προϊόντος | Συνεδριακό Ηλεκτρικό Κουτί Cubby |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 γενικές πρίζες + φόρτιση 65W USB + 6 καλώδια μέσω οπής + 2 δίκτυο RJ45 + φορτιστής QI 15 W |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 175(Μήκος)*130(πλάτος)*128(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 167*1117 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Multifunctional Desktop Cable Management Bo |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 υποδοχές μονάδας τροφοδοσίας γενικής χρήσης +20W USBA/C 2 υποδοχή CAT6 HRJ45 +1 υποδοχή HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Συνεδριακό Ηλεκτρικό Κουτί Cubby |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 γενικές πρίζες + φόρτιση 65W USB + 6 καλώδια μέσω οπής + 2 δίκτυο RJ45 + φορτιστής QI 15 W |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 339(Μήκος)*130(πλάτος)*128(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 328*122 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Έπιπλα Power Module Διπλά συρόμενα καλύμματα |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 πρίζες Schuko, 20W USB AC, 1 HDMI, 1 δίκτυο |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 330 × 100 χιλιοστά |
| Μέγεθος τρύπας | 312 x 68 mm |
| Όνομα προϊόντος | Τραπέζι τροφοδοτικό με καπάκι |
|---|---|
| Διαμόρφωση | 2 αμερικανικές πρίζες + 20W usba usb c φόρτιση |
| Σχήμα | Γύρω |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Χρώμα | Μαύρο/Λευκό |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 βρετανικές πρίζες στο Ηνωμένο Βασίλειο + Φόρτιση 20W USB-C + αναδιπλούμενο κρυφό σχέδιο |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 γενικές πρίζες + 20W USB-C Charge + αναδιπλούμενο κρυφό σχέδιο |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø100 × 347 mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅82 mm |