| Ürün adı | Yerden Tasarruflu Açılır Priz Kutusu |
|---|---|
| Ana özellik | Amerikan prizi+10W USB şarjı+ ağ RJ45 + HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 Amerikan prizi + 20W USB+C Şarj + geri çekilebilir gizli |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 Amerikan prizi + 20W USB+C Şarj + geri çekilebilir gizli |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün adı | Konferans Elektrikli Saklama Kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 evrensel çıkış + 65 W USB şarjı + 6 delikli kablo + 2 RJ45 ağı + 15 W QI şarj cihazı |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 175(Uzunluk)*130(genişlik)*128(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 167*1117mm |
| Öğe Adı | Çok Fonksiyonlu Masaüstü Kablo Yönetimi Bo |
|---|---|
| En çok özellik | 2 evrensel güç modülü soketi +20W USBA/C 2 CAT6 HRJ45 jakı +1 HDMI Jakı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Konferans Elektrikli Saklama Kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 evrensel çıkış + 65 W USB şarjı + 6 delikli kablo + 2 RJ45 ağı + 15 W QI şarj cihazı |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 339(Uzunluk)*130(genişlik)*128(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 328*122mm |
| Ürün adı | Mobilya Güç Modülü Çift Kayar Kapaklar |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Schuko çıkışı, 20W USB AC,1 HDMI, 1 ağ |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 330X100mm |
| Delik büyüklüğü | 312x68mm |
| Ürün adı | Kapaklı masa güç rondelası |
|---|---|
| Yapılandırma | 2 Amerika çıkışlı + 20W usb usb c şarj |
| Şekil | Yuvarlak |
| Malzeme | plastik |
| Renk | Siyah/Beyaz |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 Britanya Birleşik Krallık prizi + 20W USB-C Şarjı + geri çekilebilir gizli tasarım |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø80 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅62mm |
| Ürün Öğesi | Geri çekilebilir kule açılır güç soketi |
|---|---|
| Konfigürasyonlar | 3 evrensel çıkış + 20W USB-C Şarjı + geri çekilebilir gizli tasarım |
| Malzeme | Alaşım kabuk + ABS modül çerçevesi |
| Açık durum | Ø100 × 347mm (Açık durumda yükseklik) |
| delik boyutu | ∅82mm |